بدون دیدگاه
2020/10/11 - 11:15

سرپرست شهرداری رشت در بازدید سرزده از کارخانه آسفالت شهرداری رشت:

کارخانه های آسفالت شهرداری با تمام ظرفیت در حال فعالیت است/ مناطق آسفالت مورد نیاز خود را از سازمان عمران مطالبه کنند

به گزارش خبر راست، به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت،به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت. مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت به صورت سرزده از کارخانه آسفالت شهرداری رشت بازدید کرد.  مهندس عطایی در جریان این بازدید اظهار کرد: باید از شرایط مناسب […]

به گزارش خبر راست، به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت،به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت. مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت به صورت سرزده از کارخانه آسفالت شهرداری رشت بازدید کرد.

 مهندس عطایی در جریان این بازدید اظهار کرد: باید از شرایط مناسب آب و هوایی برای تکمیل پروژه های عمرانی و آسفالت به خوبی استفاده شود.

وی تصریح کرد: دو کارخانه های آسفالت سازمان عمران شهرداری با تمام ظرفیت در حال فعالیت بوده و به مقدار کافی قیر و مصالح مورد نیاز تامین شده است.

سرپرست شهرداری رشت خاطرنشان کرد: مناطق شهرداری می توانند آسفالت مورد نیاز خود را از سازمان عمران شهرداری درخواست کنند و سازمان عمران نیز آمادگی لازم را برای اجرای آسفالت کافی در سطح شهر دارد.

سرپرست شهرداری رشت در جریان این بازدید طی تماس تلفنی با مدیران مناطق پنج گانه شهرداری تاکید کرد: آسفالت مورد نیاز خود را از سازمان عمران شهرداری مطالبه کنند و در صورت کوتاهی هیچ عذری پذیرفتنی نیست.

گفتنی است مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت از تصفیه خانه شیرابه سراوان نیز بازدید کرد.


شماره خبر 67860 - 2020/10/11
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com