بدون دیدگاه
2020/10/12 - 11:51

«بمب ساعتی» در پرسپولیس چه زمانی منفجر می‌شود؟

به گزارش خبر راست، سپهر خرمی – دبیر سرویس ورزشی پارسینه | بسیاری تصور می‌‌کردند پرسپولیس با صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا روزهای خوشی را تجربه خواهد کرد اما به واقع اینطور نشد و حاشیه پشت حاشیه اعصاب هواداران را بهم ریخت! ماجرا از کجا شروع شد؟ شکایت باشگاه النصر بعد از پیروزی حماسی […]

به گزارش خبر راست، سپهر خرمی – دبیر سرویس ورزشی پارسینه | بسیاری تصور می‌‌کردند پرسپولیس با صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا روزهای خوشی را تجربه خواهد کرد اما به واقع اینطور نشد و حاشیه پشت حاشیه اعصاب هواداران را بهم ریخت!

ماجرا از کجا شروع شد؟

شکایت باشگاه النصر بعد از پیروزی حماسی سرخ‌ها در ضربات پنالتی استرس زیادی را به هوادارانی داد که با تجارب قبلی تصور می‌کردند این بار هم پرسپولیس در یک پرونده بین‌المللی شکست خواهد خورد. باورکردنی نیست اگر بگوییم این باشگاه طی سالیان اخیر ۲۴ پرونده بین‌المللی را مقابل رقبای خارجی واگذار کرده و محکوم شده است. این بار اما باتوجه به قانونی بودن روال کاری باشگاه، النصری‌ها نتوانستند کاری را از پیش ببرند و حتی شکایت به دادگاه عالی ورزش نیز سودی برای باشگاه عربستانی نخواهد داشت چرا که تمام کارهای ثبت قرارداد به صورت کاملا قانونی و حرفه‌ای انجام شده است.

جنگ قدرت کارگزار با مدیریت باشگاه!

شاید تا پیش از این تصور می‌شد مهدی رسول‌پناه کاملا همسو با کارگزار آتیه است اما حالا مشخص شده که اصلا اینطور نیست و باتوجه به اینکه تا پیش از پایان ریاست جمهوری حسن روحانی قرار است حدود ده درصد سهام سرخپوشان وارد فرابورس شود کارگزار آتیه در تلاش است تا نفرات جدید را با میل و سبک و سیاق خودش را در بدنه مدیریتی قرار دهد به همین دلیل است که رضا یلوه شب گذشته به نوعی صحبت‌های رسول پناه را مبنی بر دادن کل مطالبات برانکو از سوی کارگزار را تکذیب کرد و گفت ما همینطور روی هوا به هوادار وعده نخواهیم داد!

تنش علی کریمی با افشین پیروانی؛ به چه دلیل؟

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران، از معدود افرادی است که همیشه به صراحت حرفش را زده و هیچ ترسی بابت اینکه چه کسی ناراحت می شود ندارد. او این بار به شکل عجیبی به افشین پیروانی تاخته و از اینکه پیروانی دوست قدیمی‌اش تا این حد منفعل رفتار کرده بشدت شاکی است. علی کریمی در آخرین استوری خود علیه پیروانی گفته:« دکی جون که همیشه حرف شما را گوش می‌کند لطفا در مورد طلب برانکو هم به او حرفی بزن»! این کنایه بر‌میگردد به اینکه پیشتر قرار بود رسول پناه از سمت خود برکنار شود اما افشین پیروانی پشت او درآمده و البته برخی این اختلاف شکل گرفته بین دو پیشکسوت را مرتبط به کارگزاری می دانند که با علی کریمی قرارداد اسپانسری امضا کرده است. همان آرشا کلابی که علی کریمی در استوری های اینستاگرامی خود منتشر می‌کند. البته که علی کریمی بارها ثابت کرده تحت تاثیر دوست و رفیق خود هم که شده حرفی را که خودش عقیده نداشته باشد نمی‌‍‌زند. این بار هم هواداران علی کریمی می‌گویند او طرف حق را گرفته و پیروانی بر اساس پستی که دارد سکوت اختیار کرده و نخواسته از بدنه مدیریت انتقاد کند!

آخر ماجرا چه می‌شود؟

علی پروین نیز روز گذشته بعد از مدت‌ها سکوت وارد کود شد و اعلام کرد با رایزنی صورت گرفته آتیه قرار است کل طلب برانکو را پرداخت کند. بسیاری از هواداران پرسپولیس از این رفتار پروین استقبال نکردند چرا که عقیده دارند وقتی پروین به این شکل وارد ماجرا شده می‌خواهد در نهایت »کارگزار آتیه» را آدم خوبه‌ی داستان نشان دهد تا به عنوان یک قهرمان در رسانه معرفی شود تا وقتی باشگاه وارد فرابورس شد اتیه به عنوان یک چهره پیروز به هوادار معرفی شود. خلاصه ی ماجرا اما جایی است که ظاهرا با افزایش قدرت کارگزار، بزودی افشین پیروانی از سمت خود کنار خواهد رفت و در صورتی که طلب برانکو پرداخت نشود رسول پناه نیز رفتنی است و این یعنی تغییرات گسترده بزودی در بدنه کل مدیریتی باشگاه بزرگ پرسپولیس را شاهد خواهیم بود.


شماره خبر 67786 - 2020/10/12

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com