بدون دیدگاه
2020/09/28 - 18:15

این شورا توانایی تغییر نام یک میدان را هم ندارد؟!/ به بهانه دومین سالگرد درگذشت پهلوان مصطفی رضازاده

امروز دومین سالگرد درگذشت پهلوان مصطفی رضازاده بود، آن‌هم در شرایطی که پس از درگذشت پهلوان گونه وی در شورای شهر رشت مصوب شد تا میدان ورودی شهر رشت از مسیر پیربازار به نام وی تغییر کند تاکنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است!

به گزارش خبر راست و به نقل از غیرمنتظره، امروز دومین سالگرد درگذشت پهلوان مصطفی رضازاده بود، آن‌هم در شرایطی که پس از درگذشت پهلوان گونه وی در شورای شهر رشت مصوب شد تا میدان ورودی شهر رشت از مسیر پیربازار به نام وی تغییر کند تاکنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است!

این نخستین باری نیست که شورای شهر رشت با مصوباتی اساساً نمادین حال و احوالی برای شهروندان باقی نمی‌گذارد، این شورا به‌جز این مورد که برای مردم فهیم و ورزش دوست شهر رشت و دهستان پیربازار بسیار مورد توجه بود، مصوباتی همچون نام‌گذاری معبری به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، تغییر میدان مصلی رشت به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یا نام‌گذاری معبر خانه محل تولد استاد امیر هوشنگ ابتهاج شاعر نامی شهر رشت به نام گذر سایه از دیگر موارد این‌چنینی است که متأسفانه علیرغم گذشت زمان بسیار این اتفاقات هیچ گه رخ نداده است.

شورای پنجم شهر رشت علاوه بر اینکه توانست در بی‌عملکردی رکورددار شوراهای تاریخ رشت باشد، موفق شد تا یک رکورد ویژه‌تر نیز به نام خود باقی بگذارد و آن عاجز ماندن از تغییر نام یک میدان است!


شماره خبر 67287 - 2020/09/28
برچسب‌ها:

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com