بدون دیدگاه
2020/09/21 - 10:45

جزئیات مرگ ۳دختربچه در آستانه اشرفیه

دادستان مرکز استان گیلان: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد ۳دختربچه بر اثر مصرف قرص برنج جان باختند. به گزارش خبر راست،  دادستان مرکز استان گیلان دقایقی با اشاره به مسمومیت منجر به مرگ سه دختر بچه در آستانه‌ اشرفیه گفت: متأسفانه سه نونهال دختر ۸، ۹و۱۲ساله که در همسایگی یکدیگر در روستای داخل پایین از توابع […]

دادستان مرکز استان گیلان: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد ۳دختربچه بر اثر مصرف قرص برنج جان باختند.

به گزارش خبر راست،  دادستان مرکز استان گیلان دقایقی با اشاره به مسمومیت منجر به مرگ سه دختر بچه در آستانه‌ اشرفیه گفت: متأسفانه سه نونهال دختر ۸، ۹و۱۲ساله که در همسایگی یکدیگر در روستای داخل پایین از توابع بخش مرکزی آستانه ‌اشرفیه زندگی می‌کردند براثر مسمومیت جان خود را از دست دادند.
سیدمهدی فلاح میری با اشاره به بدحال شدن دختر بچه ۸ساله پیش از انتقال به بیمارستان افزود: این کودک موضوع خوردن قرص را با خانواده‌ اش در میان گذاشته بود که با اعلام ۲کودک دیگر به خوردن قرص هر سه به بیمارستان ۱۷شهریور رشت منتقل شدند که متأسفانه هر سه نفرجان خود را از دست می ‌دهند.
وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه قرص‌های مصرفی کودکان را قرص برنج نشان می دهد گفت: با توجه به انتقال هر سه کودک به بیمارستان ۱۷شهریور در رشت، بازپرس ویژه قتل، برای بررسی ابعاد موضوع با حضور پزشکان متخصص در بیمارستان حضور پیدا کرد.
دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به اظهارات خانواده کودکان متوفی بیان کرد: تحقیقات اولیه از برخی اعضای خانواده کودکان و مطلعین نیزحکایت از مصرف قرص برنج دارد که تحقیقات قضایی ادامه دارد و برای اعلام نظر قطعی درعلت فوت منتظرنظر کارشناسی پزشکی قانونی هستیم.

شماره خبر 66911 - 2020/09/21
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com