بدون دیدگاه
2020/09/12 - 14:35

شویی که خیلی زود به پایان رسید!/ تصفیه‌خانه‌ای میلیاردی که پس از افتتاح تعطیل شد

اختصاصی / به گزارش خبر راست، ۶ شهریورماه بود که با حضور جمعی از مسئولین استانی تصفیه‌خانه شیرابه زباله مدفون در سراوان با ادعای ظرفیت تصفیه ۳ لیتر بر ثانیه به مناسبت هفته دولت افتتاح شد، افتتاحی که البته در همان زمان گفته شد که برخلاف ادعای شهردار رشت بجای ۳ لیتر بر ثانیه قرارداد […]

اختصاصی / به گزارش خبر راست، ۶ شهریورماه بود که با حضور جمعی از مسئولین استانی تصفیه‌خانه شیرابه زباله مدفون در سراوان با ادعای ظرفیت تصفیه ۳ لیتر بر ثانیه به مناسبت هفته دولت افتتاح شد، افتتاحی که البته در همان زمان گفته شد که برخلاف ادعای شهردار رشت بجای ۳ لیتر بر ثانیه قرارداد آن نیم لیتر بر ثانیه می‌باشد.

پس‌ازاین اتفاق ویدئویی از غیرفعال بودن این تصفیه‌خانه برخلاف ادعاهای شهردار رشت منتشر شد که نشان می‌دهد شوی اجراشده در تصفیه‌خانه شیرابه سراوان علیرغم هزینه کرد میلیاردی خیلی زود به پایان رسیده است.

جالب و البته غم‌انگیز آنکه حاج محمدی شهردار رشت در دفاع از عملکرد خود مدعی بوده که ۲۱۷ بار به سراوان سرکشی کرده و همواره تصفیه‌خانه شیرابه سراوان را بزرگ‌ترین عملکرد خود معرفی می‌کرده! حال اما علیرغم تذکرات واردین به موضوعات این نمایشگاه تعطیل‌شده است و شهردار رشت پاسخی در این خصوص برای ارائه مطرح نکرده است.


شماره خبر 66540 - 2020/09/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com