بدون دیدگاه
2020/09/09 - 15:40

اهمیت بالای اخذ آزمایش اعتیاد برای افراد فعال در شهرداری رشت!

اختصاصی / حدود یک سال قبل بود که بهراد ذاکری رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت در جلسه علنی شورا در خصوص لزوم اخذ آزمایش اعتیاد از پرسنل شهرداری رشت سخن به میان آورد. موضوعی که البته تا به امروز نیز به سرانجام نرسیده و تکلیف آن مشخص نشده است.

 به گزارش خبر راست/به نقل از جارستانحدود یک سال قبل بود که بهراد ذاکری رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت در جلسه علنی شورا در خصوص لزوم اخذ آزمایش اعتیاد از پرسنل شهرداری رشت سخن به میان آورد. موضوعی که البته تا به امروز نیز به سرانجام نرسیده و تکلیف آن مشخص نشده است.

با گذشت زمان و البته بروز نشانه‌های جدی در برخی از افراد فعال در شهرداری رشت اهمیت موضوع اخذ آزمایش اعتیاد و پایش فعالین شهرداری رشت مورد توجه قرار گرفت. به‌نحوی‌که ابتلای یک فرد اصطلاحاً جعبه سیاه به درد سهمگین اعتیاد در روزهای اخیر باعث افشای برخی مطالب علیه مجموعه مدیریت شهری گردیده است.

نکته عجیب آنکه این فرد اصطلاحاً جعبه سیاه هنگام عقد قرارداد شرکتی با یک مجموعه تابعه شهرداری رشت ضمن عدم ارائه مدرک عدم سوءپیشینه از ارائه آزمایش عدم اعتیاد نیز خودداری کرده بود که این موضوع سبب شد تا کسی متوجه بروز یک فاجعه و درز اطلاعات مجموعه مدیریت شهری توسط این فرد نشود.

در پایان انتظار می‌رود شهرداری رشت ضمن انجام هرچه سریع‌تر پایش سوءمصرف مواد مخدر صنعتی و سنتی فعالین در حوزه شهرداری رشت، ضمن حفظ جان سایر پرسنل از درز اطلاعات مدیریت شهری رشت در آینده محافظت نماید.


شماره خبر 66453 - 2020/09/09

برچسب‌ها:

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com