بدون دیدگاه
2020/09/07 - 14:39

رییس کل دادگستری استان مازندران خبر داد؛

مسافر هتاک به مردم کلاردشت به ۳ سال زندان، منع تردد در استان‌های شمالی و ۲ سال اقامت اجباری در مناطق محروم محکوم شد

دادگستری مازندران اعلام کرد فرد هتاک به مردم کلاردشت را به سه سال حبس، ۱۴۸ ضربه شلاق تعزیری، مجازات تکمیلی منع اقامت و تردد در استان‌های ساحلی شمال کشور و اقامت اجباری در مناطق محروم به مدت ۲ سال محکوم کرده است. به گزارش  خبر راست، به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، با تشکیل […]

دادگستری مازندران اعلام کرد فرد هتاک به مردم کلاردشت را به سه سال حبس، ۱۴۸ ضربه شلاق تعزیری، مجازات تکمیلی منع اقامت و تردد در استان‌های ساحلی شمال کشور و اقامت اجباری در مناطق محروم به مدت ۲ سال محکوم کرده است.
به گزارش  خبر راست، به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، با تشکیل پرونده در حوزه قضایی مرزن آباد، این فرد توهین کننده به مردم استان بابت تشویش اذهان عمومی، توهین و افترا متهم و مقرر شد با توجه به اظهار ندامت متهم، نیمی از مجازات حبس وی به صورت مراقبتی با الزام به انجام کارگری جهت احداث مسکن ایتام و نیازمندان اجرا شود.

در پی انتشار کلیپی در اواسط هفته گذشته در فضای مجازی مبنی بر توهین به مردم مازندران با رصد نیروهای اطلاعاتی، عامل هتاکی بازداشت و پس از پیگیری‌های متعدد دستگیر و متهم جهت رسیدگی به جرم ارتکابی تحویل مراجع قضایی استان شد.

دستگاه قضایی استان مازندران اعلام کرد که با هرگونه ناهنجاری و اهانت که موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شود جدی و قاطعانه برخورد می کند و در این مسیر هیچ گونه مماشاتی ندارد.


شماره خبر 66334 - 2020/09/07

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com