بدون دیدگاه
2020/08/31 - 13:34

رایزنی دکتر سالاری با دکتر نوبخت جهت تأمین اعتبار احداث پروژه‌های عام‌المنفعه حوزه سلامت گیلان

دکتر سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت تأمین اعتبار کافی برای احداث و تکمیل پروژه‌های عام‌المنفعه حوزه سلامت، با دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور دیدار و گفت ‌و گو کرد.  به گزارش خبر راست، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پیش از ظهر امروز دکتر […]

دکتر سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت تأمین اعتبار کافی برای احداث و تکمیل پروژه‌های عام‌المنفعه حوزه سلامت، با دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور دیدار و گفت ‌و گو کرد.

 به گزارش خبر راست، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پیش از ظهر امروز دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
این دیدار در راستای نشست اخیر هیئت‌امنای دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزارشده و قرار است منابع لازم برای تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی استان گیلان از محل‌ ردیف های مختلف ازجمله منابع ملی تأمین اعتبار شود.
دکتر سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدارهای متعدد و متوالی خود با مسئولان ارشد کشور ازجمله رئیس سازمان برنامه‌وبودجه به کمبود زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی گیلان اذعان کرده بود.
به گفته وی، زیرساخت‌های حوزه سلامت گیلان در بخش‌های مختلف ازجمله درمان، آموزش و بهداشت با عقب‌ماندگی‌های عدیده‌ای روبرو است و باید برای رفع آن‌ها و افزایش زیرساخت‌ها به حداقل زیرساخت‌های استان‌های هم‌جوار از منابع ملی استفاده کرد.
طی یک سال اخیر زیرساخت‌های حوزه سلامت گیلان با تلاش‌های شبانه‌روزی و مطالبه‌گرایانه دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشد قابل توجه ای را به خود دیده اما به گفته وی همچنان امکانات و تجهیزات موجود کفاف نیازهای مردم استان و ایرانیانی که این استان را به‌عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می‌کنند، نمی‌دهد و باید تلاش‌ها در این راستا مضاعف شود.
افزایش تخت‌های ICU، تخت‌های درمانی، الحاق ۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته، تجهیز بیمارستان‌های استان به دستگاه پیشرفته  CT اسکن، لنژری، اکسیژن ساز، سونوگرافی، رادیولوژی و سایر تجهیزات سرمایه‌ای، تشخیص پزشکی و زیرساختی از مهم‌ترین اقدامات دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده است.

شماره خبر 66126 - 2020/08/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com