بدون دیدگاه
2020/08/17 - 10:23

بارسلونا اعلام جدایی مسی را تکذیب کرد

باشگاه بارسلونا اعلام کرد ستاره آرژانتینی در رابطه با ترک تیم صحبتی نکرده است. به گزارش خبر راست، به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا هیچ پیامی از طرف لیونل مسی در رابطه با جدایی از تیم دریافت نکرده است. منابع باشگاه به نشریه کاتالانی اعلام کردند نه خوسپ ماریا بارتومئو (رییس باشگاه) و نه اریک […]

باشگاه بارسلونا اعلام کرد ستاره آرژانتینی در رابطه با ترک تیم صحبتی نکرده است.

به گزارش خبر راست، به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا هیچ پیامی از طرف لیونل مسی در رابطه با جدایی از تیم دریافت نکرده است. منابع باشگاه به نشریه کاتالانی اعلام کردند نه خوسپ ماریا بارتومئو (رییس باشگاه) و نه اریک آبیدال (مدیر فنی ) از طرف ستاره آرژانتینی پیامی دریافت نکرده اند.

این در حالی است که سایت اسپورت اینترکاتیوو مدعی شد کاپیتان بارسلونا پس از شکست ۸ بر ۲ تیمش مقابل بایرن مونیخ به خاطر نبود پروژه موفق در باشگاه تصمیم گرفته است در این تابستان تیم کاتالانی را ترک کند و این موضوع را به باشگاه اعلام کرده است. با این حال بارسا آن ادعا را رد کرد و اگر مسی قصد جدایی داشته باشد حداقل به آن ها اطلاع نداده است.

موندو تلاش کرد با نزدیکان مسی تماس داشته باشد که موفق نشد. نزدیکان ستاره آرژانتینی هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده اند و خبر اسپورت اینترکاتیوو را تکذیب یا تایید نکرده اند.


شماره خبر 65489 - 2020/08/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com