بدون دیدگاه
2020/07/13 - 18:30

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت؛

هیچ گوشت فاسدی بین مردم توزیع نشده است

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به معدوم‌سازی سه تن گوشت فاسد در فروشگاهی در رشت گفت: مردم اطمینان داشته باشند هیچ گوشت فاسدی بین مردم توزیع نشده است. به گزارش خبر راست، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در رشت با اشاره به موضوع دپو و عرضه […]

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به معدوم‌سازی سه تن گوشت فاسد در فروشگاهی در رشت گفت: مردم اطمینان داشته باشند هیچ گوشت فاسدی بین مردم توزیع نشده است.
به گزارش خبر راست، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در رشت با اشاره به موضوع دپو و عرضه گوشت فاسد دریکی از فروشگاه‌های رشت اظهار کرد: مدیر فروشگاه مذکور موضوع انباشت گوشت فاسد ناشی از عدم خرید مصرف‌کننده در ایام کرونا را به دستگاه‌های متولی اعلام کرده بود.محمد درویش کردار با بیان اینکه در جریان این اطلاع، سه تن گوشت شناسایی و معدوم شد، افزود: پس از اعلام مدیر فروشگاه به دامپزشکی و بهداشت و همچنین با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با بهداشت و صمت، گوشت فاسد به‌صورت کلی معدوم شد.

وی با تقدیر از حسن توجه مردم به نکات بهداشتی و لزوم اطلاع‌رسانی موارد مشکوک به دستگاه‌های ناظر گفت: در جریان کشف و معدوم‌سازی سه ‌تن گوشت در رشت مردم اطمینان داشته باشند که هیچ گوشت فاسدی بین مردم توزیع نشده است.

 

منبع : فارس


شماره خبر 63683 - 2020/07/13
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com