بدون دیدگاه
2020/07/07 - 3:20

ادامه فعالیت عوامل تهیه دستور جلسه مضحک خیانت به مردم است/ لزوم ورود استاندار گیلان به موضوع یک دهیاری در لنگرود

اختصاصی / در ابتدای انتشار این تصویر گمان می‌شد که فردی از سربرگ شورای این روستا سوءاستفاده کرده است و هدف شوخی و طنز است. آن‌قدر این موضوع باورنکردنی بود که هیچ‌کس باورش هم نمی‌شد که بحث کاملاً جدی است، اما انگار آنکه اشتباه می‌کرد آن‌هایی بودند که فرض را بر شوخی و فان بودن ماجرا گذاشتند.

اختصاصی / به گزارش خبر راست، در روزهای گذشته تصویری از دستور جلسه یک دهیاری یک روستا در لنگرود در فضای مجازی منتشر شد. دستور جلسه‌ای عجیب با بندهایی باورنکردنی، از برکناری و محو کردن ترامپ از صفحه روزگار و جفتک‌پرانی دریافت‌کنندگان حقوق‌های میلیونی، تا بررسی مسائل روز خاورمیانه و احداث پل از لنگرود تا این روستا!

نکته ویژه در خصوص این دستور جلسه آن بود که رئیس تأکید کرده بود عدم حضور در این جلسه به معنای انصراف از شورا است! از آن حرف‌ها که نشان می‌دهد فرد حتی از قوانین اولیه شوراها نیز اطلاعی ندارد و اصلاً خودش نمی‌داند کار شورای روستا و دهیاری‌ها اساساً چه چیزی است.

در ابتدای انتشار این تصویر گمان می‌شد که فردی از سربرگ شورای این روستا سوءاستفاده کرده است و هدف شوخی و طنز است. آن‌قدر این موضوع باورنکردنی بود که هیچ‌کس باورش هم نمی‌شد که بحث کاملاً جدی است، اما انگار آنکه اشتباه می‌کرد آن‌هایی بودند که فرض را بر شوخی و فان بودن ماجرا گذاشتند.

حال اما انتظار می‌رود تا برای برخورد مناسب با چنین رفتارهایی برخورد لازم حقوقی با تهیه‌کننده یا تهیه‌کنندگان این دستور جلسه انجام‌شده و استاندار گیلان شخصاً به این موضوع ورود کند تا شورایی که عنوان اسلامی را بر نامش یدک می‌کشد این‌گونه دستمایه رفتارهای غیرمعقول نشود.


شماره خبر 63260 - 2020/07/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com