بدون دیدگاه
2017/07/10 - 12:44

پرداخت تسهیلات سلف به کشاورزان مغفول نمانده است؛

واکنش مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان به اظهارات حسنی

مدیرشعب بانک کشاورزی در استان گیلان از پرداخت تعداد ۴۴۳۰۲ فقره تسهیلات کشاورزی به مبلغ ۶۳۱۰ میلیارد ریال در بخش های مختلف کشاورزی در این استان خبرداد.

مدیرشعب بانک کشاورزی در استان گیلان از پرداخت تعداد ۴۴۳۰۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۶۳۱۰ میلیارد ریال در بخش های مختلف کشاورزی در این استان خبرداد. به گزارش خبر راست، مدیرشعب بانک کشاورزی در استان گیلان از پرداخت تعداد ۴۴۳۰۲ فقره تسهیلات کشاورزی به مبلغ ۶۳۱۰ میلیارد ریال در بخش های مختلف کشاورزی در این […]

مدیرشعب بانک کشاورزی در استان گیلان از پرداخت تعداد ۴۴۳۰۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۶۳۱۰ میلیارد ریال در بخش های مختلف کشاورزی در این استان خبرداد.

به گزارش خبر راست، مدیرشعب بانک کشاورزی در استان گیلان از پرداخت تعداد ۴۴۳۰۲ فقره تسهیلات کشاورزی به مبلغ ۶۳۱۰ میلیارد ریال در بخش های مختلف کشاورزی در این استان خبرداد.

علیرضا طاهری بروجنی با اعلام این مطلب افزود: بانک کشاورزی با ۸۴ سال سابقه فعالیت در توسعه بخش کشاورزی و خدمت به کشاورزان عزیز منشاء اثر بوده و توانسته است گام های اساسی در این زمینه بردارد.
وی خاطر نشان کرد: کارنامه روشن این بانک در اجرای طرح های توسعه ای در زمینه های مختلف اعم از زراعت، باغداری، دام و طیور و آبزیان، صنایع تبدیلی کشاورزی، آبیاری تحت فشار، مکانیزاسیون و … همواره زبانزد خاص و عام بوده است.
طاهری  اضافه کرد: در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی نیز بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۵ با پیشتازی در سیستم بانکی عملکردی فراتر از انتظار داشته به نحوی که اکثر استانداران سراسر کشور طی نامه های جداگانه  ای به معاون اول محترم رئیس جمهور از عملکرد این بانک قدردانی کرده اند.
وی یاد آور شد: استاندار محترم گیلان نیز در نامه ای به جناب آقای دکتر شهیدزاده مدیرعامل محترم بانک کشاورزی چنین اظهار داشته اند: «توسعه و پیشرفت ایران اسلامی و استان عزیزمان گیلان همواره مرهون تلاش و کوشش بی دریغ مسئولین و دست اندرکاران خدوم و متعهد این مرز و بوم می باشد. بی شک اقدامات شایسته آن بانک در اجرای اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی، تاثیر قابل توجهی در توسعه اقتصادی که از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید می باشد، داشته است. کسب رتبه اول کشوری در تعداد تسهیلات پرداخت شده رونق تولید که منتج به افزایش تولید و اشتغال و حمایت های مالی همه جانبه از کشاورزان استان گردیده نقش بسزایی در ایجاد طرحهای مختلف تولیدی داشته و در خور تقدیر و تشکر است.»
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان گیلان در واکنش به اظهارات، نماینده محترم مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی که پرداخت نشدن تسهیلات سلف به کشاورزان را اعلام کرده اند گفت: همانطور که پیش از این نیز به صورت مکتوب به استحضار ایشان رسیده است، بانک کشاورزی استان گیلان در سال ۱۳۹۵ تعداد ۴۴۳۰۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۶۳۱۰ میلیارد ریال در بخشهای مختلف کشاورزی پرداخت کرده است.
وی یادآور شد: پرداخت تسهیلات سلف به کشاورزان عزیز نیز مغفول نمانده است و در سال ۹۵ مبلغ ۲۸۸۶ میلیارد ریال تسهیلات سلف در بانک کشاورزی پرداخت شده است که عملکرد استان گیلان در پرداخت تسهیلات سلف در پایان خرداد ماه از نظر تعداد ۹۵ درصد و از نظر مبلغ ۱۲۹درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.
مدیر شعب بانک کشاورزی با بیان اینکه  پرداخت تسهیلات سلف به ازای هر هکتار ۷۵ میلیون ریال به نسبت بیست درصد سهم کشاورز و هشتاد درصد سهم بانک صورت می پذیرد اظهار داشت: از ۲۰۰ خانوار روستاهای جوریاب وجوپشت (موطن جناب آقای حسنی) ۹۳ نفر از تسهیلات بانک کشاورزی برخوردار شده اند که ۴۳ مورد آن به مبلغ ۳میلیارد ریال تسهیلات سلف بوده است.
طاهری در پایان حضور جناب آقای حسنی در کمیسیون کشاورزی مجلس را فرصت ارزشمندی برای استان گیلان دانست و تأکید کرد: کارکنان بانک کشاورزی آمادگی دارند با تعامل بیشتر  دست به دست هم داده و برای خدمت به کشاورزان عزیز بیش از پیش کوشا باشند.


شماره خبر 6308 - 2017/07/10

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com