بدون دیدگاه
2020/04/26 - 13:09

تکلیف ادامه “نون.خ” روشن شد

تکلیف ادامه "نون.خ" روشن شد

تهیه‌کننده سریال “نون.خ” از نوشته شدن بخش قابل توجه فیلمنامه و شروع تصویربرداری بعد از عبور “کرونا” خبر داد.

به گزارش خبر راست، مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال “نون.خ” در جدیدترین اظهارات خود همان‌طور که چند روز گذشته ساخت قطعی فصل سوم این سریال تلویزیونی را در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  اعلام کرده بود، مجدداً از ادامه “نون.خ” خبر داد. او به جزئیات دیگری پرداخته که پایگاه اطلاع‌رسانی صداوسیما آن را منتشر کرده است:

مهدی فرجی، تهیه کننده سریال “نون خ” درباره اینکه چرا به نظر می‌رسید سریال در میانه قصه پایان یافته است؟ اظهار داشت: داستان این سریال ادامه‌دار است و فصل اول نیز داستان تمام نشد و ادامه داستان در فصل دوم روایت شد. داستان “نون.خ” هنوز تمام نشده و ادامه داستان در فصل بعد روایت می‌شود.

وی افزود: از ابتدا هم قرار بود در ۱۷ قسمت داستان به همین جا ختم شود، ولی چون ماه مبارک رمضان در پیش بود و شبکه یک باید سریال جدید را از اول ماه مبارک روی آنتن می‌برد، زمان هر قسمت را بالا بردیم و سریال در ۱۵ قسمت پخش شد.

تهیه‌کننده “نون.خ” درباره اینکه آیا زمان تولید فصل جدید سریال از اکنون مشخص است؟ گفت: بخش قابل توجهی از داستان فصل سه نوشته شده و مراحل تولید فصل سوم پس از اعلام آمادگی شبکه یک و هماهنگی‌های لازم با شبکه و همچنین عبور از موانعی چون بیماری کرونا آغاز خواهد شد.

وی همچنین درباره اینکه آیا زمان قصه فصل جدید هم الزاماً باید در زمستان باشد؟ گفت: می‌توان پرش زمانی داشت و قصه را از زمان دیگر تعریف کرد.

فرجی با اشاره به آمار اعلام شده از میزان رضایت مخاطبان از “نون.خ” خاطرنشان کرد: مردم در فصل یک هم استقبال خوبی از سریال کردند و طبیعتاً انتظار می‌رفت که فصل دوم هم از اقبال بالایی نزد مخاطبان برخوردار باشد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با وجودی که این سریال در مناسبت خاصی چون ماه مبارک یا ایام نوروز پخش نشد و تقریباً کسب و کار هم راه افتاده بود، استقبال خوبی از سریال شد.

تهیه‌کننده سریال “نون.خ” به توجه نخبگان هم به این سریال اشاره کرد و گفت: هم در استان کرمانشاه و هم در استان کردستان، بسیاری از مشاهیر و نخبگان از این سریال ابراز رضایت کردند و به طور کلی می‌توان گفت این سریال هم در میان خواص و هم عوام با اقبال خوبی مواجه شده است.

 


شماره خبر 61044 - 2020/04/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com