بدون دیدگاه
2017/07/05 - 11:52

معاون امور عمرانی استانداری گیلان:

تعرفه برق گیلان جزء مناطق۳ گرمسیری نمی‌شود

افزایش ۱۰ درجه‌ای دما در شمال کشور

معاون امور عمرانی استانداری گیلان گفت:تبدیل تعرفه برق گیلان از مناطق گرمسیری ۴به جزء مناطق گرمسیری ۳ امکان پذیر نیست. به گزارش خبر راست، حجت شعبانپور گفت:با وجود وضعیت شبکه و گرمای هوا،از همه مردم تقاضا می‌شود در پیک مصرف برق صرفه‌جویی را در راس امور زندگی خود قرار دهند. وی افزود:باید استفاده از وسایل […]

معاون امور عمرانی استانداری گیلان گفت:تبدیل تعرفه برق گیلان از مناطق گرمسیری ۴به جزء مناطق گرمسیری ۳ امکان پذیر نیست.

به گزارش خبر راست، حجت شعبانپور گفت:با وجود وضعیت شبکه و گرمای هوا،از همه مردم تقاضا می‌شود در پیک مصرف برق صرفه‌جویی را در راس امور زندگی خود قرار دهند.
وی افزود:باید استفاده از وسایل سرمایشی در این روزهای گرم مدیریت شود و درجه کولرها به گونه درست تنظیم شوند.
معاون امور عمرانی استانداری گیلان در خصوص امکان تغییر تعرفه برق گیلان از مناطق گرمسیری مناطق ۴به ۳گفت:در سال ۸۷ با توجه به گرمای هوا توانستیم تعرفه برق گیلان را از حالت معمولی به مناطق گرمسیری ۴برسانیم ،اما تبدیل این تعرفه به مناطق ۳گرمسیری وجود ندارد.
وی تصریح کرد:برای اینکه استانی در کشور ازتعرفه برق مناطق ۳گرمسیری بهره‌مند شود،باید میانگین درجه گرمای هوای آن طی دو ماه به طور میانگین بیش از ۴۰درجه باشد و این درجه هوا در گیلان حاکم نمی شود.
شعبان‌پور با بیان اینکه در سال گذشته سه برف سنگین مواجه بودیم که بیش از ۲۰میلیارد تومان خسارت بر استان وارد شد و شبکه های برق آسیب دیدند،خاطر نشان کرد:در برنامه ۵ساله برق گیلان مقرر شده است تا سال ۱۴۰۰استان ما از شبکه توزیع برق ایمن برخوردار شود. 
وی تصریح کرد:این برنامه ریزی ۵ساله برای تغییر وضعیت شبکه های برق در استان شروع شده است و تاکنون ۳۶۰کیلومتر کار انجام شده است و بنا داریم تا پایان سالجاری هزار کیلومتر کابل خود نگه‌دار را جایگزین کابل های موجود کنیم.

شماره خبر 6090 - 2017/07/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com