بدون دیدگاه
2017/03/28 - 11:44

رئیس پلیس راه استان گیلان:

پلیس راه گیلان برای بازگشت مسافران تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته است

رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: پلیس راه گیلان برای بازگشت مسافران به شهرهای خود در تمامی محورها به‌ویژه محور رشت-تهران و با توجه به تعامل صورت گرفته با پلیس راه رودبار تدابیر ویژه‌ای اندیشیده است. به گزارش خبرراست: سرهنگ حسین محمدپور با بیان اینکه تعطیلات نوروزی در حال تمام شدن است و در روزهای آینده شاهد […]

رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: پلیس راه گیلان برای بازگشت مسافران به شهرهای خود در تمامی محورها به‌ویژه محور رشت-تهران و با توجه به تعامل صورت گرفته با پلیس راه رودبار تدابیر ویژه‌ای اندیشیده است.

به گزارش خبرراست: سرهنگ حسین محمدپور با بیان اینکه تعطیلات نوروزی در حال تمام شدن است و در روزهای آینده شاهد بازگشت مسافران به شهرهای خود هستیم اظهار داشت: پلیس با رانندگانی که دو تخلف حادثه ساز را همزمان انجام دهند به شدت برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راه استان گیلان  با بیان اینکه در محور رودبار-رشت به‌علت تراکم خودروها در ورودی استان شاهد ترافیک سنگین هستیم گفت: در مابقی محورهای استان گیلان هیچ‌گونه گیر ترافیکی وجود ندارد و ترافیک به‌صورت روان دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال ترافیک در جاده‌های استان گیلان به‌صورت تدریجی بود افزود: به‌علت نبود گیر ترافیکی زیاد، محدودیت‌های ترافیکی را اعمال نکردیم و فقط در محور لوشان-رشت به‌صورت مقطعی مانع ورود کامیون‌های سنگین به داخل شهر شدیم.

محمدپور گفت: پلیس راه گیلان برای بازگشت مسافران به شهرهای خود در تمامی محورها به‌ویژه محور رشت-تهران و با توجه به تعامل صورت گرفته با پلیس راه رودبار تدابیر ویژه‌ای اندیشیده است و نیروهای خود را ۲۵ درصد افزایش داده است.

رئیس پلیس راه استان گیلان با اشاره به اینکه امسال ۲۷ درصد از خودروها در ایام تعطیلات نوروزی به گیلان ورود کرده‌اند خاطرنشان کرد: پلیس راه گیلان آمادگی کامل برای هدایت ترافیک محور چالوس-تهران را از سمت چابکسر به تهران دارد.

وی با بیان اینکه تلفات جاده‌ای حاصل از تصادفات نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد کاهش یافته است افزود: تا این لحظه نسبت به سال گذشته تعداد کشته شدگان در سوانح رانندگی ۹ نفرکاهش یافته است و در مقابل، تصادفات جرحی نسبت به سال گذشته تقریباً ۵ درصد افزایش داشته است.

محمدپور گفت: این حجم از ورودی در بروز تصادفات بسیار تاثیرگذار است اما با تلاش عوامل پلیس راه استان توانستیم این حجم ترافیکی را به‌خوبی مدیریت کنیم و برای جلوگیری از تصادفات از تمامی ظرفیت‌های خود از جمله دوربین‌های سرعت سنج استفاده می‌کنیم.


شماره خبر 608 - 2017/03/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com