بدون دیدگاه
2020/04/12 - 15:08

داماش اولین تیم فوتبال ضد کرونایی در ایران/ اقدام خیرخواهانه پسران آبی شهرباران علیه ویروس منحوس

اختصاصی / شنیده ها حکایت از آن دارد که جمعی از بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان با همراهی اعضای کادرفنی همراه با تعدادی از افراد بیرونی اقدام به تهیه اقلام ضروری و رساندن آن به دست نیازمندان کرده اند.

اختصاصی / به گزارش خبر راست، شنیده ها حکایت از آن دارد که جمعی از بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان با همراهی اعضای کادرفنی همراه با تعدادی از افراد بیرونی اقدام به تهیه اقلام ضروری و رساندن آن به دست نیازمندان کرده اند.

گیلان و شهر رشت دومین مرکز شیوع ویروس منحوس کرونا بوده و از همین رو افراد زیادی در سطح استان با مشکلات معیشتی مواجه شده اند.

در میان فوتبالیست ها تاکنون سید جلال حسینی و علی کریمی به گیلان، علیرضا جهانبخش به گیلان و قزوین، محمد نادری به مردم جنوب شهر تهران و مهدی طارمی به مردم بوشهر کمک هایی نقدی و غیرنقدی داشته اند اما تاکنون تیم های فوتبال در سطح کشور اقدام قابل توجهی نداشته اند که داماشی ها با همکاری محمدرضا مهدوی، افشین چاوشی، محمد مختاری، رضا کاردوست و سایرین داماش را به اولین تیم فوتبال ضد کرونا تبدیل کرده اند.

گفتنیست لیدرهای تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر تیم گیلانی نیز از اولین روزهای شیوع کرونا در گیلان اقدام به تهیه اقلام ضروری و معیشتی برای افراد بی بضاعت کرده اند.


شماره خبر 60346 - 2020/04/12
برچسب‌ها:, ,
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com