5 اسفند 1402

ضرورت تسریع در احداث اورژانس بیمارستان‌های رازی و حشمت

استاندار گیلان بر ضرورت همکاری مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در تکمیل ساخت اورژانس‌های در دست احداث تأکید کرد و گفت: امیدواریم با تقویت اعتباری که انجام می‌گیرد امسال شاهد بهره برداری از این بخش‌های اورژانس با وضعیت قابل قبولی باشیم.

به گزارش خبرراست:  محمدعلی نجفی، استاندار گیلان در بازدید از بیمارستان های حشمت، شفا و رازی رشت ضمن عیادت از بیماران و تبریک عید نوروز به آنها و همراهانشان، با اشاره به اینکه عیادت از بیماران و سرکشی از آنان جزء وظایف ماست، اظهار کرد: به جهت رسیدگی به مشکلات بهداشتی و درمانی و وضعیت خدمات رسانی به بیماران از برخی از بیمارستان های رشت بازدید کردم.

وی ضمن خداقوت و تبریک سال نو به پزشکان، پرستاران، بهیاران و پرسنل زحمتکش بیمارستان‌ها، خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه قدردان تلاش‌های آنان در خدمت شبانه روزی به بیماران هستیم امیدواریم انرژی آنان در نگهداری از بیماران بیش از پیش شود.

نجفی به شروع اقداماتی در تقویت بخش اورژانس بیمارستان‌ها از گذشته اشاره کرد و گفت: به دلیل عدم تأمین اعتبارات و پیش بینی لازم از قبل مشکلاتی در تکمیل آنها وجود داشت که دستور تسریع این پروژه‌ها و هدایت آن به معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار داده شد.

استاندار گیلان بر ضرورت همکاری مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در تکمیل ساخت اورژانس‌های در دست احداث تأکید و تصریح کرد: امیدواریم با تقویت اعتباری که انجام می‌گیرد امسال شاهد بهره برداری از این بخش‌های اورژانس با وضعیت قابل قبولی باشیم.

وی به تلاش‌های صورت گرفته در ساخت بیمارستان‌های شهرستان‌های استان اشاره کرد و افزود: در سفر آتی رئیس جمهوری امکانات ویژه‌ای که چه از طریق بخش‌های خصوصی و دولتی برای بخش‌های بیمارستانی فراهم شده به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر نجفی به وضعیت مطلوب‌تر بخش بهداشتی و درمانی در شهرستان‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: به دلیل مراجعه بیشتر مردم از شهرهای مختلف داخل و خارج استان به مراکز درمانی شهر رشت و از طرفی جمعیت و تمرکز پزشک‌ها در مرکز استان نیازمند تقویت بیشتر این بخش‌ها هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *