بدون دیدگاه
2020/04/05 - 15:00

نوجوان فداکاری که هنگام ضدعفونی معابر پایش را از دست داد اما هوچیگری بلد نبود

اختصاصی / به گزارش خبر راست، این روزها شاهد آن هستیم که برخی از افراد با کوچکترین اقدامی چنان شوهای تبلیغاتی راه می اندازند که انگار پطروس فداکار زمانه مان را باید با آنان بشناسیم! روز گذشته خبری از قطع عضو یک نوجوان ۱۳ ساله در یکی از شهرستان های استان اصفهان منتشر شد. نوجوانی […]

اختصاصی / به گزارش خبر راست، این روزها شاهد آن هستیم که برخی از افراد با کوچکترین اقدامی چنان شوهای تبلیغاتی راه می اندازند که انگار پطروس فداکار زمانه مان را باید با آنان بشناسیم!

روز گذشته خبری از قطع عضو یک نوجوان ۱۳ ساله در یکی از شهرستان های استان اصفهان منتشر شد. نوجوانی که به همراه پدرش به صورت داوطلبانه با تراکتور شخصی در حال ضدعفونی معابر یکی از شهرستان های استان اصفهان بود که بر اثر برخورد گاردان رابط بین تراکتور و پمپ مایع ضدعفونی دچار حادثه شد که در نهایت به قطع پای چپ وی منجر گردید.

حالا اما شاهد آن هستیم که برخی از افراد به واسطه داشتن یک جایگاه سیاسی کوچک اقدام به جمع آوری تعدادی از جوانان کرده و به سم پاشی و ضدعفونی اطراف محل زندگی خود می پردازند یا به واسطه اقلام بهداشتی تهیه شده توسط افراد دیگر، اقدام به راه اندازی شو می نمایند! اینها همان پطروس های فداکار زمانه هستند که باید آنها را به خوبی بشناسیم!


شماره خبر 59979 - 2020/04/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com