بدون دیدگاه
2020/04/04 - 16:11

رسولی فقط تهیه کننده الکل بود؟/ نمایش خدمت با به خط کردن پاکبان‌های شهرداری!

اختصاصی / به گزارش خبر راست، پس از حاشیه دار شدن صف بستن تعدادی از پاکبان ها در کنار یکدیگر چهت توزیع ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده توسط رضا رسولی عضو معمولی شورای شهر رشت، حالا تصاویری از توزیع این اقلام بهداشتی در صفحه اینستاگرامی یک رستوران منتشر شده است. بنا بر آنچه […]

اختصاصی / به گزارش خبر راست، پس از حاشیه دار شدن صف بستن تعدادی از پاکبان ها در کنار یکدیگر چهت توزیع ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده توسط رضا رسولی عضو معمولی شورای شهر رشت، حالا تصاویری از توزیع این اقلام بهداشتی در صفحه اینستاگرامی یک رستوران منتشر شده است.

بنا بر آنچه که در صفحه اینستاگرامی این رستوران آمده است، این کار اقدامی مشترک از سوی این رستوران و گروه محسنین بوده است و رضا رسولی نیز در این موضوع آنها را همراهی می کرده است.

View this post on Instagram

. گزارش #رزم_مشترک: روز دوشنبه از طرف شما همراهان کمپین #رزم_مشترک با همکاری موکب محسنین و جناب آقای دکتر رسولی ۸۰۰ پک سلامت شامل: « ۸ عدد دستکش، ۴ عدد ماسک نانو و یک قوطی الکل» رو بدست ۸۰۰ پاکبان زحمتکش شهر رشت رسوندیم. همونطور که میدونید رسالت اولیه ی کمپین #رزم_مشترک تجهیز کادر درمان بیمارستانی بود ولی این زحمت کشان بی ادعا تو این روزهای سخت بشدت در معرض آلودگی و خطر هستند و کمک به حفظ سلامتی این عزیزان میتونه به کنترل ویروس کرونا کمک زیادی کنه. برای تمامی پاکبان های عزیز کشورمون آرزوی سلامتی و تندرستی داریم. . . #گروه_رستورانهای_رازقی #رزم_مشترک #موکب_محسنین #دکتر_رضا_رسولی #مسئولیت_اجتماعی

A post shared by گروه رستوران های رازقى (@razeghi_restaurant) on

پس از این بود که مدیریت این صفحه در پاسخ به یک کامنت در خصوص رضا رسولی گفت که تنها الکل توسط وی تهیه شده بود! موضوعی که نشان می دهد رسولی نقش خاصی در این اتفاق نداشته و تنها اقدام به به خط کردن پاکبان های شهرداری آنهم در شرایطی که فاصله مناسب بین آنها رعایت نشده است و نهایتاً با چند عکس و یک مصاحبه اقدام به تحویل این بسته های اهدایی کرده است.

حالا باید از رضا رسولی پرسید که اگر چنین اقدامی توسط شهردار رشت انجام می شد او در اولین نطق خود در صحن علنی شورا چه می گفت؟ آیا جز این بود که از الفاظی چون نمایش و… استفاده می کرد؟! آیا به خط کردن ۸۰۰ پاکبان برای چند ماسک و دستکش کاری معقول بوده است؟ آیا رسولی نمی توانسته اگر به شرکت ها اعتماد نداشته، این اقلام را در اختیار نمایندگانی از میان پاکبان ها قرار دهد تا بدون شلوغ بازی و نمایش های انتخاباتی این ماسک ها در اختیار پاکبان ها قرار بگیرد؟!


شماره خبر 59914 - 2020/04/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com