بدون دیدگاه
2020/03/23 - 17:21

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری رشت:

غسال و غساله های سازمان آرامستان با حضور در بخش سنگر شست و شوی اموات را به صورت روال عادی انجام می دهند

به گزارش خبر راست، سهراب راستگو رئیس سازمان آرامستان های شهرداری رشت اعلام کرد: با توجه به اینکه غسالخانه سازمان آرامستانهای شهرداری رشت به صورت قرنطینه برای شست و شو و تغسیل اموات بیماران کرونایی با شرایط ویژه فعالیت می کند، در حال حاضر امکان شست و شو و تغسیل اموات عادی در این غسالخانه […]

به گزارش خبر راست، سهراب راستگو رئیس سازمان آرامستان های شهرداری رشت اعلام کرد: با توجه به اینکه غسالخانه سازمان آرامستانهای شهرداری رشت به صورت قرنطینه برای شست و شو و تغسیل اموات بیماران کرونایی با شرایط ویژه فعالیت می کند، در حال حاضر امکان شست و شو و تغسیل اموات عادی در این غسالخانه فراهم نیست.

سهراب راستگو در ادامه افزود: برای رفع این مشکل با مسئولان بخش سنگر صحبت شده و غسالها و غساله های سازمان آرامستانهای شهرداری رشت هر روز به صورت مامور در بخش سنگر حضور می یابند.

وی تصریح کرد: با حضور این افراد در بخش سنگر کار شست و شوی اموات روال عادی دارد و به همین دلیل خبر انتشار یافته را رسماً تکذیب می کنیم.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری رشت در پایان خاطرنشان کرد: از رسانه های گروهی درخواست می کنیم در شرایط ویژه و بحرانی موجود، بر التهابات اجتماعی دامن نزنند و بر حجم و میزان گرفتاریها و مشکلات نیافزایند و در همکاری با مسئولان تلاش کنند تا اقدامات لازم برای رفع کمبودها و کاستیها انجام شود.


شماره خبر 59225 - 2020/03/23

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com