بدون دیدگاه
2017/06/28 - 11:54

معاون اول رئیس جمهور مهمان گیلانی ها / برنامه های سفر ۲ روزه

برای بازدید ازطرح های عمرانی بزرگ و بهره برداری از چند طرح وبررسی روند اجرای طرح های اقتصادمقاومتی به گیلان سفر می کند.سفر اسحاق جهانگیری به گیلان 2روزه است

معاون اول رییس جمهور عصر امروز وارد گیلان می شود.سفر اسحاق جهانگیری به گیلان ۲ روزه است. به گزارش خبر راست، استاندار امروز گفت : معاون اول رئیس جمهور امروز برای بازدید از طرح های عمرانی بزرگ و بهره برداری از چند طرح و بررسی روند اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی به گیلان سفر می کند […]

معاون اول رییس جمهور عصر امروز وارد گیلان می شود.سفر اسحاق جهانگیری به گیلان ۲ روزه است.

به گزارش خبر راست، استاندار امروز گفت : معاون اول رئیس جمهور امروز برای بازدید از طرح های عمرانی بزرگ و بهره برداری از چند طرح و بررسی روند اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی به گیلان سفر می کند .سفر اسحاق جهانگیری به گیلان ۲ روزه است.
محمدعلی نجفی  با بیان اینکه در این سفر ۲ روزه  ۹ طرح گردشگری ، صنعتی ، عمرانی ، اقتصادی و زیربنایی درچند  شهرستان به بهره برداری خواهد رسید افزود : برای اجرای این طرح ها در مجموع ۹۲ میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری شده است که ۹۲۹ نفر اشتغال مستقیم را در پی خواهد داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه تقریباً همه این هزینه ها توسط بخش خصوصی انجام شده است اظهار داشت : جمعی از معاونان رییس جمهور ، وزرا و روسای سازمان ها ومدیران عامل بانک های کشور  معاون اول رئیس جمهور را در سفر به گیلان همراهی می کنند که تعدادی از طرح ها با حضور اسحاق جهانگیری و تعدادی نیز با حضور همراهان ایشان افتتاح خواهد شد.
استاندار گیلان به بهره برداری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان طرح در سفر فروردین ماه امسال  رییس جمهور به استان اشاره کرد و گفت :  این در حالی است که در دهه فجر پارسال ۳ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان طرح در گیلان به بهره برداری رسید و در هفته دولت پیش رو نیز پروژه های بسیاری آماده  افتتاح است.
محمدعلی نجفی با بیان اینکه معاون اول رییس جمهور در سفر به گیلان از راه آهن رشت – قزوین بازدید خواهد کرد  افزود : این طرح جزو پروژه های مهم استان و کشور است  که مورد  تاکید رییس جمهور نیز هست که مشکلاتی در اجرای آن  وجود داشت اما اکنون این پروژه با سرعت در دست اجرا است.
وی بررسی ادامه ساخت  طرح راه آهن قزوین – رشت به بندر کاسپین ، بندر انزلی و آستارا را از جمله مباحث اصلی در بازدید  اسحاق جهانگیری عنوان کرد و گفت : حضور و تاکید معاون اول رییس جمهور به مقامات ذیرط در سرعت بخشیدن مراحل پایانی اجرای این پروژه بسیار اثر بخش است.
استاندار گیلان بازدید از باقیمانده پروژه آزاد راه قزوین – رشت را از دیگر برنامه های سفر کاری وی به گیلان عنوان کرد و افزود : انشاء ا… با حضور معاون اول رییس جمهور مشکلات ساخت ۸ کیلومتر باقی مانده این آزاد حل خواهد شد.
محمدعلی نجفی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در منطقه آزاد انزلی اظهار داشت : سایت بندری و بندر کاسپین که فرصت خوبی را برای گیلان و ایران فراهم کرده است از جمله طرح هایی به شمار می رود که اسحاق جهانگیری و همراهان وی  آن را بازدید خواهند کرد.
وی از افتتاح چند طرح در  منطقه آزاد انزلی و پروژه صنعتی در شهرستان صومعه سرا خبر داد و افزود : جمع بندی سفر اسحاق جهانگیری در نشست شورای اداری خواهد بود که  با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.
استاندار گیلان با اشاره به  عنایت رهبر معظم انقلاب و تاکید رییس جمهور در خصوص اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت : نشست شورای اداری گیلان با حضور معاون اول رییس جمهور که فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور است  ، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از کار آفرینان، ، نخبگان ، دانشگاهیان و روحانیان برگزار خواهد شد.
محمد علی نجفی با بیان اینکه در این نشست ،  برنامه های آینده دولت در گیلان بررسی و تصمیم گیری می شود  افزود : همه هدف ما این است تا شرایطی فراهم شود تا در شرایط  انتقال دولت یازدهم به دولت دوازدهم ، کندی در نظام اجرایی و مدیریتی استان و بخش های مختلف اقتصادی و پروژه های عمرانی ایجاد نشود که حضور معاون اول رییس جمهور می تواند این کار مهم را محقق کند  تا با شتاب بیشتری کارهای در دست اجرای گیلان  ادامه یابد .

شماره خبر 5773 - 2017/06/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com