بدون دیدگاه
2017/06/24 - 14:24

دیدار شورای قضایی با نماینده ولی فقیه گیلان؛

تدین و خداترسی رمز موفقیت دست اندرکاران دستگاه قضا در نظام اسلامی است

نماینده ولی فقیه گیلان در دیداراعضای شورای قضایی با گرامیداشت یادوخاطره آیت الله شهید بهشتی و 72 تن از یارانش برخورد با تعدی و ناهنجاری ها و بی عدالتی ها...

شورای قضایی با نماینده ولی فقیه گیلان  دیدار کرد. آیت الله قربانی در این نشست گفت : تدین و خداترسی رمز موفقیت دست اندرکاران دستگاه قضا در نظام اسلامی است.  به گزارش خبر راست، نماینده ولی فقیه گیلان امروز در دیدار اعضای شورای قضایی گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره  آیت الله شهید بهشتی و ۷۲ تن […]

شورای قضایی با نماینده ولی فقیه گیلان  دیدار کرد. آیت الله قربانی در این نشست گفت : تدین و خداترسی رمز موفقیت دست اندرکاران دستگاه قضا در نظام اسلامی است.

 به گزارش خبر راست، نماینده ولی فقیه گیلان امروز در دیدار اعضای شورای قضایی گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره  آیت الله شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش  برخورد با تعدی و ناهنجاری ها و بی عدالتی ها را از رسالت های مهم دستگاه قضا عنوان کرد و گفت : تدین و خداترسی بر مبنای تاسی از سیره ارزشمند مولای متقیان علی علیه السلام رمز موفقیت دست اندرکاران دستگاه قضا در نظام اسلامی است.
آیت الله قربانی به نقش نظارت در روند تحقق عدالت اجتماعی در محاکم قضایی اشاره کرد و افزود : نظارت مستمر بر روند امور، کیفیت صدور احکام را بر مبنای عدالت ارتقاء   می دهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش بارز آیت الله شهید دکتر بهشتی در ایجاد دستگاه قضای اسلامی گفت : پرورش نیروهای آگاه ، مسلط و متدین در بستر آموزش مستمر، میسر است و این مهم می تواند اهداف پیش بینی شده در قضای اسلامی را منطبق با شرایط زمان محقق سازد.
احمد سیاووش پور رییس کل دادگستری گیلان نیز گفت : سالانه حدود۵۰۰ هزار فقره  پرونده در محاکم ۲۶ گانه قضایی و ۱۲۰ هزار فقره پرونده در شوراهای حل اختلاف گیلان رسیدگی می شود که ۳۲۰ هزار فقره آن پرونده جدید است.

شماره خبر 5668 - 2017/06/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com