بدون دیدگاه
2020/01/24 - 13:12

توزیع نیروی برق جورِ شرکت گاز را هم کشید؟!

به گزارش خبر راست و به نقل از رشت۲۰، در شرایطی که در استان گیلان شاهد کاهش محسوس دما در روزهای گذشته و آتی می باشیم، شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در اقدامی جالب از هم گیلانیان خواسته است تا در کنترل مصرت برق و “گاز” توجه ویژه داشته باشند! این اتفاق در شرایطی […]

به گزارش خبر راست و به نقل از رشت۲۰، در شرایطی که در استان گیلان شاهد کاهش محسوس دما در روزهای گذشته و آتی می باشیم، شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در اقدامی جالب از هم گیلانیان خواسته است تا در کنترل مصرت برق و “گاز” توجه ویژه داشته باشند!

این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که انتظار آن می رفت تا اطلاعیه درخواست کاهش مصرف گاز در سطح استان توسط شرکت گاز استان انجام شود اما با توجه به اینکه این اطلاعیه در رسانه ها دیده نشده است، احتمالاً شرکت توزیع نیروی برق جهت جلوگیری از بروز مشکل اقدام به انتشار اطلاعیه ای برای به دوش کشیدن بار وظایف شرکت گاز استان کرده است!

در این اطلاعیه آمده است:

اطلاعیه مهم شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

قابل توجه هم استانی های گرامی

با توجه به برودت و سرمای هوا و افزایش بی سابقه مصرف گاز و انواع انرژی در کشور و محدودیت تامین سوخت نیروگاه ها، خواهشمند است به منظور پیشگیری از قطع برق، حتی المقدور نسبت به کاهش حداقل ۲۰ درصد مصرف برق و گاز خود از امروز تا دوهفته آینده همکاری نمایید.

خاطرنشان می سازد که با مصرف صحیح برق، می توان در مصرف گاز نیز صرفه جویی نمود چرا که بخش عمده سوخت نیروگاه های کشور از گاز طبیعی تامین می شود.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان


شماره خبر 55796 - 2020/01/24