بدون دیدگاه
2020/01/18 - 1:23

دو نظرسنجی متفاوت برای اصولگرایان و ۵ گزینه احتمالاً نهایی

اختصاصی / به گزارش خبر راست، از ساعاتی پیش دو نوع لیست از نظرسنجی‌های انجام‌شده توسط مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رشت و راهیان گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان رشت منتشر شده است. در این دو لیست نتایجی تقریباً متفاوت به دست آمد. به‌گونه‌ای که در لیست مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب […]

اختصاصی / به گزارش خبر راست، از ساعاتی پیش دو نوع لیست از نظرسنجی‌های انجام‌شده توسط مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رشت و راهیان گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان رشت منتشر شده است.

در این دو لیست نتایجی تقریباً متفاوت به دست آمد. به‌گونه‌ای که در لیست مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رشت نام ولی اله عظمتی، محمدرضا احمدی سنگری و مجید دلاور به‌عنوان ۳ گزینه اصلی لیست معرفی شدند و در لیست راهیان گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان رشت علاوه بر ولی اله عظمتی به‌عنوان نفر سوم لیست، سید علی آقازاده دافساری و جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی نیز به‌عنوان گزینه‌های لیست اصولگرایان معرفی شدند.

 

نکته قابل‌تأمل آنکه در هیچ‌یک از این دو لیست نامی از حسن کربلایی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی شاخه استان گیلان وجود ندارد و از سوی دیگر تنها فرد جوان قرار گرفته در لیست مجید دلاور است که سابقه اجرایی خاصی نیز در کارنامه ندارد.

 

عجیب‌تر آنکه در لیست مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رشت هیچ‌کس که سابقه نمایندگی مجلس را داشته باشد قرار نگرفته است و از سوی دیگر نام ولی اله عظمتی به‌عنوان کسی که روند کاری اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم را برهم زد در هر دو لیست قرار دارد!

 

حال باید منتظر ماند و دید نتیجه نهایی چه خواهد بود و آیا اصولگرایان تنها با یک لیست واحد در انتخابات شرکت خواهند کرد یا اسیر دو دستگی خواهند شد؟!


شماره خبر 55331 - 2020/01/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com