بدون دیدگاه
2017/06/21 - 12:29

کاپیتان اسبق فولاد خوزستان به سپیدرود رشت پیوست

به گزارش خبرراست ، مهرداد جماعتی کاپیتان اسبق فولاد خوزستان، به تیم فوتبال سپیدود رشت پیوست . رادنی دیدار ، اظهار کرد: مهرداد جماعتی مدافع سابق فولاد خوزستان با عقد قراردادی یک ساله، به سپیدرود رشت پیوست . مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت افزود: این مدافع ۲۷ ساله که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی […]

به گزارش خبرراست ، مهرداد جماعتی کاپیتان اسبق فولاد خوزستان، به تیم فوتبال سپیدود رشت پیوست .

رادنی دیدار ، اظهار کرد: مهرداد جماعتی مدافع سابق فولاد خوزستان با عقد قراردادی یک ساله، به سپیدرود رشت پیوست .

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت افزود: این مدافع ۲۷ ساله که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی بزرگسالان و امید را در کارنامه دارد، بیش از هفت سال برای فولاد خوزستان در لیگ برتر به میدان رفت و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته است و با این تیم، به مقام قهرمانی لیگ برتر هم دست یافته است.

به گفته دیدار، این مدافع چپ پا از لیگ نهم در لیگ برتر برای فولاد بازی می کرد و با این تیم به لیگ قهرمانان آسیا در لیگ دوازدهم صعود کرد و البته گل قهرمانی این تیم در لیگ سیزدهم را نیز درون دروازه گسترش فولاد وارد کرد.

پیش از این سید محسن حسینی مدافع گیلانی تیم تراکتورسازی تبریز، عماد میرجوان بازیکن گیلانی سپاهان، غلامرضا رضایی بازیکن اسبق پرسپولیس، میعاد یزدانی بازیکن گیلانی فصل قبل تیم استقلال تهران، ایمان صادقی دروازه بان و احمد آهی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، توحید غلامی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال نفت تهران و حسین ابراهیمی بازیکن گیلانی فصل پیش ماشین سازی تبریز به سپیدرود رشت پیوسته بودند.

همچنین سید محمد حسینی دروازه بان، حسین کعبی، میثم تهی دست و محمدرضا الماسخاله مدافع، میثم فردوسی و محمد میری هافبک، میلاد قربانزاده و پویا نزهتی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت با امضای قراردادهایی جدید، لیگ برتر را برای سپیدرود رشت بازی می کنند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور حضور داشت، توانست به لیگ برتر کشور صعود کند.


شماره خبر 5461 - 2017/06/21
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com