بدون دیدگاه
2019/12/02 - 13:32

پلمپ شدن یک آرایشگاه در رشت

یک آرایشگاه زنانه در رشت به دلیل دخالت در امور درمانی پلمپ شد. به گزارش خبر راست،  مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز گفت : بازرسان نظارت بر درمان دانشگاه و تعزیرات حکومتی گیلان پس از بازدید از یک آرایشگاه زنانه در رشت ، این واحد صنفی را به دلیل دخالت […]

یک آرایشگاه زنانه در رشت به دلیل دخالت در امور درمانی پلمپ شد.

به گزارش خبر راست،  مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز گفت : بازرسان نظارت بر درمان دانشگاه و تعزیرات حکومتی گیلان پس از بازدید از یک آرایشگاه زنانه در رشت ، این واحد صنفی را به دلیل دخالت در امور درمانی و انجام اعمال جراحی غیر مجاز پلمپ کردند.
دکتر کاوک پور با بیان اینکه صاحبان سالن های زیبایی اجازه ندارند در امور پزشکی و درمانی  دخالت کنند افزود : این آرایشگاه به دلیل دخالت افراد بدون صلاحیت در امور درمانی و تهدید علیه سلامت عمومی تعطیل و پرونده آن از طریق کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی به مراجع قضایی ارجاع شد.
وی با اشاره به اینکه مراکزی به صورت مخفیانه در امور درمانی دخالت می کنند  از شهروندان خواست این موارد را هر چه سریعتر به اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و یا به سامانه تلفنی ۱۹۰ دانشگاه علوم پزشکی اطلاع دهند.

شماره خبر 51997 - 2019/12/02
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com