بدون دیدگاه
2019/11/10 - 1:34

کدام قیر بازآفرینی آقای علوی؟

آغاز نهضت آسفالت و دستپاچگی عضو ساده و عادی شورا!

اختصاصی / به گزارش خبرراست، امیرحسین علوی رئیس سابق و عضو ساده و عادی فعلی شورای شهر رشت در یکصد و سیزدهمین جلسه علنی شورا از احتمال استفاده شهرداری رشت از قیر رایگان مختص به محلات کم برخوردار در جاهای دیگر انتقاد کرد! این انتقادات علوی از آنجا شروع شد که با دستور شهردار رشت […]

اختصاصی / به گزارش خبرراست، امیرحسین علوی رئیس سابق و عضو ساده و عادی فعلی شورای شهر رشت در یکصد و سیزدهمین جلسه علنی شورا از احتمال استفاده شهرداری رشت از قیر رایگان مختص به محلات کم برخوردار در جاهای دیگر انتقاد کرد!

این انتقادات علوی از آنجا شروع شد که با دستور شهردار رشت و با همت سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری رشت، در روزهای گذشته فاز نخست نهضت آسفالت معابر اصلی شهر رشت آغاز شده است و این موضوع سبب دستپاچگی این عضو ساده و عادی شورای شهر رشت شده است.

حال اما نامه ای که چند روز قبل از سوی ناصر حاج محمدی شهردار رشت خطاب به جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص عدم در اختیار گذاشتن حدود نیمی از قیر رایگان اختصاص یافته منتشر شده که حاج محمدی صراحتاً تاکید میکند که مابقی قیر نیز در مقاصد هدف بازآفرینی جهت آسفالت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

حال باید دید واکنش این عضو ساده و عادی شورا در خصوص رد اظهارات خود در صحن علنی شورا چیست و آیا حاضر است به دلیل بیانات دور از واقعیت خود و ایجاد شک و شبهه در میان شهروندان از همان تریبون عذرخواهی کند یا خیر؟!


شماره خبر 51156 - 2019/11/10
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com