بدون دیدگاه
2019/10/31 - 11:02

با حضور وزیربهداشت؛

مرکز آموزش درمانی بیمارستان رازی رشت افتتاح شد

مرکز آموزش درمانی بیمارستان رازی پس از سه سال و با هزینه چهار میلیارد تومانی با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت افتتاح شد. به گزارش خبر راست، صبح پنحشنبه سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی از پروژه نیمه تمام کلینیک الزهرا و آژانس جدید مرکز آموزش درمانی بیمارستان رازی رشت بازدید کرد. […]

مرکز آموزش درمانی بیمارستان رازی پس از سه سال و با هزینه چهار میلیارد تومانی با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت افتتاح شد.

به گزارش خبر راست، صبح پنحشنبه سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی از پروژه نیمه تمام کلینیک الزهرا و آژانس جدید مرکز آموزش درمانی بیمارستان رازی رشت بازدید کرد.

ساخت پروژه کلینیک الزهرا از سال ۹۵ و به مساحت ۳ هزار و ۳۴۰ متر در چهار طبقه آغاز شده که هزینه ساخت این پروژه بر عهده دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال است که تاکنون ۶۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این پروژه ۸۵ میلیارد ریال است.

ساخت آژانس جدید مرکز آموزش درمانی بیمارستان رازی رشت نیز از سال ۹۵ آغاز و امسال تکمیل و امروز نیز با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.

مساحت این پروژه ۷۲۴ متر مربع و تعداد تخت بستری در آن نیز ۲۰ تخت بوده دارای بخش مراقبت ویژه و بخش ایزوله است و هزینه احداث و تجهیز این پروژه ۴ میلیارد تومان است.

 

مهر


شماره خبر 50840 - 2019/10/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com