بدون دیدگاه
2019/10/17 - 22:19

مشاوره یک مفسد اداری و مالی به عضو مدعی مبارزه با فساد شورا!

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره،شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یکی از شهرداران پرحاشیه سابق به‌عنوان مشاور یکی از کمیسیون‌های تخصصی شورا که ریاست آن بر عهده یک عضو مدعی مبارزه با فساد است منصوب شده است. نکته عجیب اینکه این شهردار سابق به اتهام‌های متعدد، با حکم قضایی به مدت ۶ ماه ممنوع‌الخروج از […]

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره،شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یکی از شهرداران پرحاشیه سابق به‌عنوان مشاور یکی از کمیسیون‌های تخصصی شورا که ریاست آن بر عهده یک عضو مدعی مبارزه با فساد است منصوب شده است.

نکته عجیب اینکه این شهردار سابق به اتهام‌های متعدد، با حکم قضایی به مدت ۶ ماه ممنوع‌الخروج از کشور شده و به مدت دو سال ممنوعیت هرگونه فعالیت مرتبط و همکاری با شهرداری را دارا شده است.

جالب آنکه این حکم به شهرداری این شهر نیز ابلاغ‌شده و از طرف دیگر قرار است صبح فردا همین فرد به‌عنوان مشاور رئیس کمیسیون در جلسه‌ای تخصصی، درون یکی از مجموعه‌های تابعه شهرداری حضور یابد.

پیش از این نیز تصاویری از حضور این فرد در جلسه کمیسیون تحت ریاست عضو مدعی مبارزه با فساد شورا منتشر شده بود.

حال باید از این عضو شورا پرسید که چگونه پرچم مبارزه با فساد را در یک دست گرفته و با دست دیگر، دست فردی را می‌فشارد که با حکم قضایی حتی اجازه ورود به ساختمان شهرداری را نیز ندارد؟!

گفتنی است در روزهای گذشته مستنداتی در خصوص تخلفات یکی از بستگان درجه یک این عضو مدعی مبارزه با فساد شورا در فضای مجازی منتشر شده است.


شماره خبر 50402 - 2019/10/17
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com