بدون دیدگاه
2019/10/17 - 10:32

حضور هییت بسکتبال در انزلی جهت تعیین وضعیت تیم های انزلی در مسابقات کشوری

به گزارش خبر راست، عصر سه شنبه نشستی با حضور رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان ، عابد محزون عضو هیئت ریئسه بسکتبال گیلان ، قهرمانی ریاست اداره ورزش و جوانان بندرانزلی گیلان نژاد ریاست هیئت بسکتبال بندرانزلی و نادر راستکردار حامی ورزش و رضازاده دبیر هیئت بسکتبال بندرانزلی و مدیر تیم برگزار شد . در […]

به گزارش خبر راست، عصر سه شنبه نشستی با حضور رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان ، عابد محزون عضو هیئت ریئسه بسکتبال گیلان ، قهرمانی ریاست اداره ورزش و جوانان بندرانزلی گیلان نژاد ریاست هیئت بسکتبال بندرانزلی و نادر راستکردار حامی ورزش و رضازاده دبیر هیئت بسکتبال بندرانزلی و مدیر تیم برگزار شد .
در این نشست ابتدا درخصوص حمایتهای چند سال اخیر مجموعه راستکردار و روند آماده سازی تیم بانوان محمدعلی رضازاده گزارشی را بیان نمود و ضمن تقدیر از حمایتهای مجموعه صنایع دستی راستکردار بندرانزلی ، ریاست اداره ورزش و جوانان و هیئت بسکتبال بندرانزلی به حمایتهای مادی و معنوی دکتر رفیعی اشاره کرد و افزود : باید بپذیریم که پس از آماده سازی سخت ترین بخش کار مربوط به ورودی و نگاه فدراسیون بسکتبال است که با ارتباط خوب دکتر رفیعی این امر میسر گردید .
دکتر رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال استان گیلان به اهمیت نگاه ویژه به همه خانواده بسکتبال گیلان اشاره کرد و افزود : علیرقم شرایط ویژه اقتصادی نگاه به رشد بسکتبال در همه سطوح است و تلاش داریم که همه طیفها از پیشکسوتان ، داوران ، مربیان و بازیکنان همزمان و با یک اندازه متناسب مورد توجه باشند .
وی به تلاش و تکاپوی بانوان هم اشاره کرد و افزود : امروز در بسکتبال گیلان بانوان همگام با آقایان حضوری موثر دارند و این جای بسیار خرسندی است رفیعی تیمهای حاضر در لیگهای کشور را سفیران بسکتبال برشمرد و گفت : بزرگترین انتظار ما حضوری قدرتمند در تکنیک بسکتبال و اخلاق پهلوانی است تا هم در سطوح فرهنگ و هم ورزش نمایش مناسبی از گیلان باشند .
در ادامه آقایان راستکردار و قهرمانی و گیلان نژاد در خصوص نحوه حمایت و حضور نماینده بسکتبال گیلان نقطه نظرات خود را بیان کردند .
یادآور می شود در پایان هم جهت حضور تیم بزرگسالان از بندرانزلی با حمایت سه جانبه تربیت بدنی نیروی دریایی بندرانزلی ، اداره ورزش بندرانزلی و مجموعه صنایع راستکردار سخنانی بسان شد که نیاز به بررسی و تعاملات در نشستهای بعدی دارد .
کلام آخر اینکه در لیگ امسال بندرانزلی دو نماینده در آقایان خواهد داشت .


شماره خبر 50353 - 2019/10/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com