بدون دیدگاه
2019/10/16 - 13:22

رئیس هیات کاراته استان گیلان خبر داد:

کسب سه مدال توسط کاراته‌کاران گیلانی در لیگ وان

رئیس هیات کاراته استان گیلان گفت: کاراته کاران گیلانی در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران که در مازندران برگزار شد، سه مدال کسب کردند. به گزارش خبر راست،  رئیس هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت: مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران در رده های سنی نونهالان و امید به میزبانی بابلسر مازندران برگزار شد […]

رئیس هیات کاراته استان گیلان گفت: کاراته کاران گیلانی در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران که در مازندران برگزار شد، سه مدال کسب کردند.

به گزارش خبر راست،  رئیس هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت: مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران در رده های سنی نونهالان و امید به میزبانی بابلسر مازندران برگزار شد که در نهایت کاراته کاران گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

مزدا صوفی افزود: در جریان این رقابت ها تیم گیلان با ۹ کاراته کار در رده سنی نونهالان حضور یافت که در نهایت موفق به کسب یک مدال طلا شد و در بخش تیمی این رده سنی با این مدال طلا، مقام ششم را کسب کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس و در جربان این رقابت ها ، امیرعلی کاظم زاده کاراته کار شایسته گیلانی در رده سنی نونهالان و در وزن ۳۵- کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت که در نهایت توانست با غلبه برابر همه رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کند.

وی بیان کرد: همچنین در رقابت های رده سنی امید که گیلان با ۱۵ کاراته کار در این مرحله حضور یافت، کاراته کاران این استان توانستند یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کنند تا با این دو مدال، تیم گیلان در این رده سنی در رتبه هفتم قرار گیرد.

رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران و در رده سنی امید، محمد پرنیان کاراته کار َشایسته گیلانی پس از کاراته کاری از استان قم مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و مدال نقره این وزن را بر گردن آویخت.

صوفی اظهار کرد: همچنین در وزن ۶۷- کیلوگرم امیرحسین ضابطی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این رقابت ها پس از ورزشکارانی از قم و مازندران روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز این وزن را به خود اختصاص داد.


شماره خبر 50313 - 2019/10/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com