بدون دیدگاه
2019/10/16 - 11:56

واژگونی خودرو در محور فومن به ماسوله شش مصدوم برجای گذاشت

ساعت 8 امروز در برخورد خودروی سمند با عابر پیاده در جاده آستانه اشرفیه – لاهیجان محدوده بازکیاگوراب مردی 52 ساله در دم جان باخت. حادثه رانندگی در جاده منجیل

به گزارش خبر راست، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: واژگونی خودرو در محور فومن به ماسوله واقع در غرب استان، شش مصدوم را راهی بیمارستان کرد. پیمان اسدی افزود: حادثه واژگونی خودرو بامداد امروز به این مرکز اطلاع داده شد که بلافاصله کارشناسان از نزدیکترین محل به حادثه، برای امدادرسانی […]

به گزارش خبر راست، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: واژگونی خودرو در محور فومن به ماسوله واقع در غرب استان، شش مصدوم را راهی بیمارستان کرد.

پیمان اسدی افزود: حادثه واژگونی خودرو بامداد امروز به این مرکز اطلاع داده شد که بلافاصله کارشناسان از نزدیکترین محل به حادثه، برای امدادرسانی اعزام شدند.

وی اظهار داشت: این حادثه شش مصدوم بر جا گذشت که پنج نفر از مصدومان توسط تیم های فوریت های پزشکی فومن و ماکلوان و یک نفر با وسیله شخصی به بیمارستان امام حسن فومن منتقل شدند.

بر اساس آخرین آمار، مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان دارای افزون بر ۴۷۰ نیرو، ۱۲۰ دستگاه آمبولانس فعال، دو دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان دارای ۳۷ پایگاه جاده ای و ۲۵ پایگاه شهری است.


شماره خبر 50300 - 2019/10/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com