بدون دیدگاه
2017/03/26 - 20:57

کیمیا اخباری:نباید اجازه دهیم که احساسات مردم به بازی گرفته شود

خبرراست/ کیمیا اخباری صدایمان را کدام مسول می شنود ؟ بعنوان یک شهروند و بعنوان یک فرد حقوقی امروز فریاد می زنم که حقوق شهروندی منطقه ۵ رعایت نشده و نمی شود. آیا مسولین رشت صدایمان را می شنوند؟ اعضای محترم شورای شهر، چه وظیفه ای بر عهده شماهاست ؟ مسولین شوراها و نمایندگان محترم، […]

خبرراست/ کیمیا اخباری

صدایمان را کدام مسول می شنود ؟
بعنوان یک شهروند و بعنوان یک فرد حقوقی امروز فریاد می زنم که حقوق شهروندی منطقه ۵ رعایت نشده و نمی شود.
آیا مسولین رشت صدایمان را می شنوند؟
اعضای محترم شورای شهر، چه وظیفه ای بر عهده شماهاست ؟
مسولین شوراها و نمایندگان محترم، فقط در زمان انتخابات به فکر مردم منطقه ۵ نباشید.
شوراهای شهر باید همواره منافع عمومی مردم را به منافع شخصی خود ترجیح دهند .
منطقه لاکان ،با توجه به اینکه دارای مردم فهیم و باسواد می باشد اما متاسفانه جز مناطق محروم باقی مانده است که هیچ وقت اهمیتی به این منطقه داده نشده است .
البته جا دارد در اینجا از زحمات بی شائبه جناب اقای مهندس عبداللهی ،شهردار اسبق منطقه ۵ تقدیر و تشکر نمایم که با اقدامات مثبت ایشان در مرداد ماه سال ۹۵ منطقه لاکان جانی دوباره گرفت و اولین مسولی بودند که صدای مردم را شنیدند و با درخواستهایی که مردم در خصوص تعریض جاده لاکان دادند ،اقدامات و دستورات لازم را مبذول فرمودند .اما متاسفانه با رفتن شهردار اسبق منطقه ۵ ،دوباره منطقه لاکان در خاموشی و سکوت فرو رفت .
شورای محترم شهر رشت و شهردار محترم رشت ،آیا بهتر نیست برای پیشگیری از هرگونه حادثه ،برای رفاه حال ساکنین محترم و شهروندان محترم منطقه لاکان تدابیر لازم در خصوص تعریض جاده لاکان اندیشیده شود؟
با وجود چاله هایی که در مسیر رفت و امد در این منطقه وجود دارد که موجب افزایش امکان بروز تصادف و در نتیجه به خطر افتادن ایمنی و سلامت دانشجویان ،دانش اموزان ،کارگران و… و استهلاک خودروها علی الخصوص ون و اتوبوسها ی سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان و دانشجویان و ساکنین می شود
متاسفانه بعلت عدم توجه مسولین مربوطه در این منطقه ،جاده لاکان با خطر جدی روبه رو است که از اوایل سال ۹۶ تاکنون تصادفهای بسیار وحشتناک که حتی منجر به فوت و مصدومیت شده است .
بر اثر وضعیت بسیار بدی که این جاده با وجود چاله های بسیار بد پیدا کرده ،لاستیک خودروها در جاده دچار ترکیدگی و پنچر می شود و علاوه بر آن خسارات مادی و معنوی زیادی به وجود می آورد.
مسولین محترم شهر رشت ،نگاهی به مشکلات مردم بیاندازیید و به ما بگویید کدام مسول تا الان در خصوص رفع مشکلات مردم لاکان و یا در خصوص رفع مشکل تعریض جاده لاکان قدم مثبتی برداشته است ؟
طبق قانون اساسی ج.ا.ا. تک تک افراد جامعه حق یک رای دارند . به آرای مردم احترام بگذاریید .
باید بدانید که تمامی نمایندگان محترم و اعضای محترم شوراها به تک تک این رای ها نیاز دارند،پس اگر همت مردم و رای مردم نباشد هیچ کدام بر منصب قدرت نخواهند نشست .پس بیایید به درخواست های مردم احترام بگذاریید ،همگام با مردم و همراه با مردم باشید .
اینجانب بعنوان یک مسول ،بعنوان یک شهروند ،از همه مسولین محترم اعم از :استاندار، فرماندار،بخشدار،شهردار دعوت می نمایم که وضعیت اسفناک جاده لاکان را از نزدیک ببینند و دستورات فوری در خصوص تعریض جاده لاکان مبذول فرمایند .

کیمیا اخباری
رییس هیت مدیره مجتمع مسکونی لاکانشهر

خبر راست : انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


شماره خبر 502 - 2017/03/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com