بدون دیدگاه
2019/10/14 - 12:22

گفت‌وگوی جالب یک هوادار آلمانی در ورزشگاه آزادی؛ ایران عشق من است

یک هوادار آلمانی حاضر در ورزشگاه آزادی که تماشاگر بازی ایران با کامبوج بود در مورد این دیدار صحبت های جالبی مطرح کرده است. به گزارش خبر راست، یک آلمانی هوادار تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: تیم ایران فوق العاده بازی می کند و بسیار خوشحالم […]

یک هوادار آلمانی حاضر در ورزشگاه آزادی که تماشاگر بازی ایران با کامبوج بود در مورد این دیدار صحبت های جالبی مطرح کرده است.

به گزارش خبر راست، یک آلمانی هوادار تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: تیم ایران فوق العاده بازی می کند و بسیار خوشحالم که فرصتی فراهم شدتااینجا باشیم و بازی را ببینم.من آلمانی هستم ولی طرفدار تیم ملی ایران هستم و ایران عشق من است.

او که از بازی ایران و اشتیاق تماشاچیان به شوق آمده بود،ادامه داد: من سه سال است که در ایران هستم ولی فارسی رادر آلمان یاد گرفتم.

این تماشاگر آلمانی،زبان فارسی را یکی از زیباترین زبانها توصیف کرد و اظهار داشت: برای همین ایران را انتخاب کردم.به نظر من فارسی نسبت به آلمانی راحت تراست.

او که به همراه پسرش به استادیوم آزادی آمده بود گفت: درآلمان طرفدار هیچ تیم خاصی نیستم و فقط بازی های تیم ملی ایران را دنبال می کنم.

این هوادارآلمانی تیم ملی ایران اظهار امیدواری کرد که شاید در آینده یک بار بازی استقلال و پرسپولیس را در ورزشگاه تماشا کند.

وی همچنین حضورزنان ورزشکار در استادیوم آزادی رابسیار پر شکوه عنوان کردو افزود : حمایت زنان از تیم ملی ایران نقش بسیارمهمی در پیروزی تیم داشت.


شماره خبر 50144 - 2019/10/14
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com