12 اسفند 1402

از ارائه هرگونه مدارک هویتی (گذرنامه،شناسنامه و ….) به افراد غیر مسئول خودداری کنید.

به گزارش خبرراست، سردار حسن مهری،در تشریح فعالیت های نوروزی پلیس فرودگاه های کشور از راه اندازی قرارگاه نوروزی در ستاد فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور خبر داد و گفت:این قرارگاه با هدف تأمین نظم و امنیت،حفاظت از اماکن و پیشگیری و مقابله با مجرمین در سطح فرودگاه های کشور تشکیل شده است.
وی بدرقه مسافران، تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی در بین مسافران،ساخت کلیپ و پخش در سالن های انتظار مسافران را از دیگر اقدامات پلیس فرودگاه های کشور برشمرد و اظهار داشت:تمام تلاش پلیس این است که مسافران بتوانند در ایام نوروز بدون هیچگونه دغدغه ای و در کمال آرامش و آسایش به مسافرت بروند.
سردار مهری با تأکید بر اینکه با برنامه ریزی و اقدامات پیشگیرانه پلیس ،امنیت مطلوب در فرودگاه های کشور حاکم است،خاطرنشان کرد:این امنیت نتیجه تعامل و همکاری خوب مردم با خادمان خود در پلیس فرودگاه های کشور است.
وی همچنین از افزایش چهار درصدی کشفیات مواد مخدر در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در فرودگاه های کشور خبر داد و گفت و خوشبختانه در نوروز امسال تا کنون هیچگونه موارد امنیتی در سطح فرودگاه های کشور گزارش نشده است.
رئیس پلیس فرودگاه های کشور به مسافران توصیه کرد،به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی از ارائه هرگونه مدارک هویتی (گذرنامه،شناسنامه و ….) به افراد غیره مسئول خودداری و از تحویل وسایل و لوازم مشکوک از افراد ناشناس پرهیزکنند.
سردار مهری ضمن اینکه به مسافران توصیه کرد برای تهیه بلیط به دفاتر فروش مجاز مراجعه کنند،از آنها خواست از قرار دادن طلاجات و اشیای قیمتی خود در چمدان های مسافرتی خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *