بدون دیدگاه
2019/10/06 - 10:53

خطوط ترافیکی خیابانهای شهر رشت اصلاح می شوند

به گزارش خبر راست، فعالیتهای مربوط به وضعیت ترافیک شهر همچون اصلاحات هندسی، تغییر وضعیت عبور و مرور، انسداد و یا بازگشایی و… در دستور کار مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت قرار گرفته است. بر پایه این گزارش به پیوست اجرای پروژه ها، اصلاح و یا […]

به گزارش خبر راست، فعالیتهای مربوط به وضعیت ترافیک شهر همچون اصلاحات هندسی، تغییر وضعیت عبور و مرور، انسداد و یا بازگشایی و… در دستور کار مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت قرار گرفته است.

بر پایه این گزارش به پیوست اجرای پروژه ها، اصلاح و یا اجرای جدید علائم عمودی و افقی در شهر نیز دنبال خواهد شد.

مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت در این باره توضیح داد: از آنجایی که خط کشی های طولی و عرضی در مواردی همچون بعضی از خط کشی های محوری مانند خط ایست، بلوک عابر پیاده، کف نوشته و… با رنگ دوجزئی و ماندگاری بیش از ۱۸ ماهه اجرا شد برای اصلاح و تغییر آنها باید این رنگها از سطح روکش خیابان زدوده شود.

محمدحسن هادی زاده افزود: امحای این موارد با دستگاه ویژه مکانیزه سایش انجام می شود و عملیات امحا خط کشی های یاد شده در دوربرگردانهای تازه ساخته شده همچون انتهای بلوار شهید چمران، بلوار شهید رجایی، بلوار شهید قلی پور، تقاطع طالقانی – معلم و میدان مصلی هم اکنون در دستور کار مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: هم اکنون شهرداری رشت در حال اجرا و انجام این طرح است و کار امحای خط کشی های قدیمی و اجرای خط کشی های جدید با جدیت دنبال می شود.


شماره خبر 49741 - 2019/10/06
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com