بدون دیدگاه
2019/08/06 - 22:32

بیانیه دکتر احمد رمضانپور نرگسی بمناسبت روز خبرنگار

بیانیه دکتر احمد رمضانپور نرگسی بمناسبت روز خبرنگار

خبر راست/  متن این پیام به شرح زیرمیباشد؛ بسم الله الرحمن الرحیم در حالی به استقبال ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار میرویم که در دنیای امروز رسالت خبری و صداقت در انعکاس اخبار از جایگاهی حائز اهمیت و خطیر برخوردار است. امروزه رسانه ها به عنوان یکی از مولفه های تاثیرگذار […]

خبر راست/  متن این پیام به شرح زیرمیباشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

در حالی به استقبال ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار میرویم که در دنیای امروز رسالت خبری و صداقت در انعکاس اخبار از جایگاهی حائز اهمیت و خطیر برخوردار است. امروزه رسانه ها به عنوان یکی از مولفه های تاثیرگذار در قدرت نرم جوامع و کشورها برای پیشبرد اهداف و منافع ملی آنها، نقشی راهبردی را برعهده دارند.

ایجاد وحدت عمومی از طریق همراه سازی مردم در شکل گیری تحولات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و عبور از بحران هایی که مستلزم هم صدایی مردم و حاکمیت باشد امروز جزو حوزه عملکرد رسانه ها قلمداد می شود و رویکرد کیفی و دلسوزانه در این زمینه باعث رقم خوردن تحولاتی قابل توجه در مسیر پیش روی یک کشور خواهد شد.

در جامعه امروز و عصر دیجیتال خبرنگاران، بازی گردانان محوری جوامع علی الخصوص در فضای مجازی و دنیای تبادل خبر هستند و توانایی تبدیل هر نوع تهدیدی به بهترین فرصت ها را دارند به شکلی که در حال حاضر با وجود هجمه های فراوان استکبار جهانی و هزینه های گزاف ابرقدرت ها در این حوزه علیه انقلاب و ملت ایران منظومه رسانه ای کشور توانسته است با هوشمندی به مقابله اثربخش با آنان بپردازد.

در شرایط خطیر امروز که نظام سلطه و رژیم صهیونیستی جنگی همه جانبه را علیه ایران اسلامی آغاز کرده اند و هدف اصلی آنها دور ساختن نسل جوان از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و تزریق شبهه در اذهان عمومی نسبت به آینده روشن کشور است اصحاب رسانه با هوشمندی، بصیرت و در عین حال با هنرمندی و خلاقیت باید با تلاشی خستگی ناپذیر و فراخور شرایط موجود، در این جنگ نرم نیز همچون جنگ تحمیلی سیلی محکم به استکبار بزنند.

اینجانب با گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار به آحاد خبرنگاران و فعالان رسانه ای کشور و سپاس و قدردانی از تلاش های ماندگار و تاثیرگذار آنان در انعکاس صادقانه وقایع و رویدادها با تاکید بر لزوم توجه و حمایت از این قشر مظلوم و البته قهرمان از خداوند متعال سربلندی و موفقیت جامعه خبری ایران خاصه اصحاب فرهیخته رسانه استان گیلان و شهر رشت را مسئلت دارم.

احمد رمضانپور نرگسی
نماینده دوره پنجم و ششم مجلس و عضو شورای اسلامی شهر رشت


شماره خبر 46611 - 2019/08/06

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com