بدون دیدگاه
2019/08/03 - 10:03

مراسم اختتامیه لیگ بانوان استان گیلان و تجلیل از تیم مینی بسکتبال گیلان برگزار شد

مراسم اختتامیه لیگ بانوان استان گیلان و تجلیل از تیم مینی بسکتبال گیلان برگزار شد

 مراسم تجلیل از افتخار آفرینان مینی بسکتبال بانوان گیلان قهرمان منطقه یک کشور و تیمهای برتر لیگ بسکتبال بانوان گیلان جام دختران باران در سالن آمفی تئاتر مهمانسرای المپیک برگزار شد. به گزارش خبر راست، خانم فاطمه رفیعی مدیر کل امور دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان ، خانم طاهره حق پرست مدیر گروه […]

 مراسم تجلیل از افتخار آفرینان مینی بسکتبال بانوان گیلان قهرمان منطقه یک کشور و تیمهای برتر لیگ بسکتبال بانوان گیلان جام دختران باران در سالن آمفی تئاتر مهمانسرای المپیک برگزار شد.
به گزارش خبر راست، خانم فاطمه رفیعی مدیر کل امور دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان ، خانم طاهره حق پرست مدیر گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گیلان ورزلدوست مدیر روابط عمومی و محزون معاون‌ امور شهرستانهای اداره کل ورزش و جوانان میهمانان ویژه این مراسم بودند.
خیر مقدم شاهکار شاهنامه خوانان گروه ردپای آسمان
گروه فرهنگی هنری #ردپای_آسمان با اجرای قطعات ادبی توجه حاضران را به فرهنگ و هنر فارسی جلب کرد .
ردپای آسمان بیش از ۵۰نونهال هنرمند و علاقمند به ادبیات کهن است که زیر نظر نیلوفر امیدی و ‌خانم فاطمه فلاح ابراهیمی هدایت می شود که همین علاقمندان به پرورش روح ، در باشگاه فرهنگی،ورزشی چای رفاه لاهیجان مهارتهای ورزشی و خصوصا بسکتبال را می آموزند.
خانم ریحانه ملکی نائب ریئس هیئت بسکتبال استان گیلان طی گزارشی از حمایتهای دکتر رفیعی قدردانی کرد و افزود:با حمایتهای ایشان امسال هم با هشت تیم مسابقات آغاز شد و‌ به پایان رسید.
وی از تلاش بازیکنان،مربیان،داوران، ناظران که از پیشکسوتان و سرمایه های بسکتبال هستند تقدیر کرد و گفت:این مسابقات در زمان مقرر آغاز و زمان پیش بینی شده به پایان رسید.
الهام کاظمی ریاست کمیته مسابقات : ۸ تیم در طی ۱۴ هفته و ۵۶ دیدار با هم رقابت کردند.
کاظمی به حضور ۸ تیم در مسابقات اشاره کرد و افزود:بدون شک این امر با حمایتهای دکتر محمد رفیعی و خانم‌ ملکی،سرپرست و نائب ریئس استان برگزار نمی شد
وی به تلاش و علاقمندی داوران هم اشاره کرد و افزود:خانم پریسا یعقوبی و ‌تیم داوری هر هفته با برگزاری منظم بازیها نقش مهمی داشتند و بدون شک جز محدود تیمهایی بودند که از ابتدا هر هفته مسابقات تا آخرین دیدار با حوصله ، علاقه و اعتماد به نفس مسابقات را برگزار کردند .
دکتر محمد رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال گیلان : در دومین سال پیاپی حضور در خانواده بسکتبال لیگ بانوان با تلاش همه گروهها به شایستگی برگزار شد ./ با قهرمانی مینی بسکتبال دختران گیلان خستگی و ناملایمات را فراموش کردم .
دکتر محمد رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال استان گیلان از حضور خانم رفیعی به عنوان نماینده استانداری ، خانم حق پرست نماینده اداره کل ورزش و جوانان تقدیر کرد و افزود : حضور خانم ملکی به عنوان نائب ریئس مغتم است . با تلاش و مدیریت ایشان کارهای بزرگی صورت گرفته است .
وی به حضور بانوان در لیگهای کشوری اشاره کرد و گفت : در اولین سال حضور بنده تیم بانوان گیلان پس از یک وقفه غریب به ده ساله هشتم شد و سال گذشته به عنوان ارزشمند پنجمی دست یافت .
سرپرست هیئت بسکتبال گیلان به حضور دختران پرتلاش گیلان در مسابقات رده های سنی کشور اشاره کرد و افزود : سال گذشته ۱۱ اعزام به مسابقات رده سنی کشور اعزام شد که اعزام مربوط به بانوان بوده است و خوشبختانه نتایج به دست آمده قابل توجه‌ بوده است .
دکتر محمد رفیعی به قهرمانی دختران شایسته مینی بسکتبال به عنوان خبری ویژه و استثنایی اشاره کرد و افزود : نتایج دختران گیلان بسیار مهم بود و با شنیدن هر خبر امیدواری زیاد و زیادتر می شد تا مرحله فینال که خبر تقابل دوباره با کردستان میزبان با توجه به هزینه اردویی و ‌میزبانی و البته شکست در اولین روز مسابقات به نائب قهرمانی هم دلخوش بودم ، اما این اتفاق با قهرمانی رقم خورد و تمام خستگی ها و ‌ناملایمات را به دیده فراموشی سپردم و به خاطر این همت قدردانی می نمایم ..
در پایان تیمهای برتر با اهدا مدال و ‌لوح قهرمانی تجلیل شد .
رقابتهای لیگ بسکتبال بانوان استان گیلان جام‌دختران باران با حضور هشت تیم روشن ، آرنا کاظمی و هایپر از رشت ، استودیو برنز و چای رفاه لاهیجان ، از لاهیجان ، هیئت تالش ، ملوان نیروی دریایی بندرانزلی و جوانان عادلی صومعه سرا برگزار شد که « جوانان عادلی صومعه سرا » به عنوان قهرمانی دست یافت ، روشن رشت و استودیو برنز لاهیجان به ترتیب نائب قهرمان و سوم شدند .
سودا شیدایی ، زهرا عبرتی ، پرنیان ترابی ، مژده حسین زاده ، نرجس چراغی ، شقایق معینی نژاد ، ملیکا شادمان ، مهدیه مرد فکری ، سبا یوسفی آزاد ، مهدیه موسی پور ، مبینا مسیبی ، فاطمه پورمحمد،فائزه موسوی زاده ، مائده عاشورزاده ، کمند کاظمیان

سرمربی:شادی عادلی ، مربی :مهرآسا رهنما ، سرپرست :مائده پورآب
آمار گیر ها:ژامک مهرپیما و مریم اسدالله زاده

نائب قهرمان ، « روشن رشت » ساینا پارسا ، سوگند رجایی ،سویل رضاییان
فاطمه امیدی ، پرنیان میر برگکار ، صدف قلیزاده ، ثنا موسوی ، سید فخری ، گلمیرزاده ، مریم باقری ، فاطمه نصیری
نگار روشن ، سرمربى : مرضیه پاد ، مربی : مهسا مژدهی
تیم سوم : استودیو برنز لاهیجان
فاطمه تزوال ، مریم زرگرنژاد ، آمنه رضوی ، مریم غلامی ، معصومه قناد کریمی ، زهرا رفاهتی ، فائزه نجاتی ،
فروزان نجاتی ، مرضیه مباشر امینی ،
مطهره فلاح ، مطهره فلاحی ، شهرزاد قاسمی ، هانیه حسنی ، فاطمه حیدری
بی تا جعفری و سرمربی : مریم زرگرنژاد
، مربیسده امین ، سرپرست : مانا زرگرنژاد
ریاست کمیته داوران : پریسا یعقوبی ،
بیتا هاشمی ، سونیا هوشنگی ،مهسا مختاری ، مارال صفاپور ، نیوشا بیگدلو
، الناز دیبا ، ترمه ادیب ، هدیه صیاد ، شیرین توپچی نژاد ، نازنین کاظم زاده
ناظران : خانم محرمی ، سمانه ملکی ، میخک جهانتاب ، خانم عبدالله زاده و مسول کمیته مسابقات استان گیلان : الهام کاظمی
تیم دختران مینی بسکتبال گیلان که با حمایت ” چای رفاه لاهیجان ” قهرمان رقابتهای مینی منطقه یک کشور شد .
هلیا هودنه ، مدیا فرهادی ، ماهک احتشامی ، طراوت شاد ،دینا تقوی ، پروا هادی پور ، فاطمه قاسم دوست ، معصومه جعفری ، نیلوفر شیخی نژاد ، فائزه حاجی حسینی ، انیتا یحیی پور و یسنا رضایی
سرپرست : فاطمه فلاح ابراهیمی
مربی : صدف گلمیرزاده ، شهلا دباشی


شماره خبر 46351 - 2019/08/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com