بدون دیدگاه
2017/05/28 - 13:55

رئیس پلیس فتا؛

دستگیری ۸ مزاحم اینترنتی در ۳ شهر گیلان

6 مرد و 2 زن اهل و ساکن شهرهای رشت ، رودبار و رضوانشهر با شکایت شهروندان گیلانی و پیگیری پلیس فتا به اتهام مزاحم اینترنتی دستگیر شدند.

متهمان با هدف تسویه حساب شخصی این کار را انجام می دادند. به گزارش خبر راست، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان  امروز گفت : ۶ مرد و ۲ زن اهل و ساکن شهرهای رشت ، رودبار و رضوانشهر با شکایت شهروندان گیلانی و پیگیری پلیس فتا به اتهام مزاحم اینترنتی دستگیر شدند. سرهنگ […]

متهمان با هدف تسویه حساب شخصی این کار را انجام می دادند.

به گزارش خبر راست، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان  امروز گفت : ۶ مرد و ۲ زن اهل و ساکن شهرهای رشت ، رودبار و رضوانشهر با شکایت شهروندان گیلانی و پیگیری پلیس فتا به اتهام مزاحم اینترنتی دستگیر شدند.
سرهنگ ایرج محمد خانی افزود : این افراد پس از دستگیری با توجه به دلایل دیجیتالی به جرم خود مبنی بر انتشار مطالب کذب و غیراخلاقی در خصوص شهروندان گیلانی در شبکه های اجتماعی موبایلی اعتراف کردند.
وی اضافه کرد : متهمان انگیزه خود از این کار را تسویه حساب شخصی عنوان کردند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان تصریح کرد : هر گونه مزاحمت از طریق سامانه های اینترنتی و مخابراتی جرم است و مجرم به جزای نقدی ، حبس و شلاق محکوم خواهد شد.
سرهنگ ایرج محمد خانی با بیان اینکه پایین بودن سطح آگاهی و  نادیده گرفتن امنیت اطلاعات شخصی از مهمترین دلایل وقوع جرایم سایبری است از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی ، موضوع را به نشانی اینترنتی پلیس فتا  www.Cyberpolice.ir و یا پست الکترونیک  Gfata@police.ir اطلاع دهند.
خبرگزاری صدا و سیما

شماره خبر 4459 - 2017/05/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com