بدون دیدگاه
2017/05/28 - 11:32

توئیت ترامپ بعد از قراردادهای تسلیحاتی در عربستان؛

صدها میلیارد دلار را از غرب آسیا به آمریکا برمی‌گردانیم

ترامپ در تازه‌ترین پیام توئیتری اش نوشت: صدها میلیارد دلار را از خاورمیانه (غرب آسیا) به آمریکا برمی‌گردانیم که به معنای شغل، شغل، شغل خواهد بود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی : واقعیت این است همان‌طور که خود امریکایی‌ها گفتند، آنها را می‌دوشند و در نهایت ذبحشان می‌کنند. به گزارش خبر راست، دونالد ترامپ در تازه‌ترین پیام توئیتری اش نوشت: صدها میلیارد دلار را از خاورمیانه (غرب آسیا) به آمریکا برمی‌گردانیم که به معنای شغل، شغل، شغل خواهد بود. این در حالی […]

رهبر معظم انقلاب اسلامی : واقعیت این است همان‌طور که خود امریکایی‌ها گفتند، آنها را می‌دوشند و در نهایت ذبحشان می‌کنند.

به گزارش خبر راست، دونالد ترامپ در تازه‌ترین پیام توئیتری اش نوشت: صدها میلیارد دلار را از خاورمیانه (غرب آسیا) به آمریکا برمی‌گردانیم که به معنای شغل، شغل، شغل خواهد بود.
این در حالی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز از بهار قرآن، ماه مبارک رمضان، در محفل نورانی انس با قرآن کریم فرمودند: متأسفانه امروز جامعه اسلامی مانند سایر جوامع دچار مشکل است و افرادی نالایق سرنوشت برخی جوامع اسلامی را در دولتهایی همچون سعودی در دست گرفته‌اند.
رهبر انقلاب اسلامی علت ایجاد چنین وضعی را دوری از ایمان و حقایق قرآنی خواندند و خاطرنشان کردند: این افراد در ظاهر به قرآن معتقد هستند و حتی میلیونها نسخه از قرآن را منتشر می‌کنند اما در عمل بر خلاف دستور قرآن، با کفار مأنوس هستند و اموالی را که باید صرف بهبود زندگی مردم خود کنند، تقدیم کفار و دشمنان مردم می‌کنند.
ایشان با اشاره به خیال واهی برخی کشورهای مرتجع که تصور می‌کنند می‌توان با پول، صمیمیت دشمنان اسلام را جلب کرد، گفتند: واقعیت این است که صمیمیتی وجود ندارد و همان‌طور که خود امریکایی‌ها گفتند، آنها را می‌دوشند و در نهایت ذبحشان می‌کنند.
لازم به ذکر است طی روزهای اخیر کاخ  سفید اعلام کرد آمریکا و عربستان سعودی در سفر دونالد ترامپ به ریاض قراردادهایی به ارزش سیصد و پنجاه میلیارد دلار امضا کردند که صد و ده میلیارد دلار آن مربوط به قراردادهای تسلیحاتی است.
بلافاصله بعد از اعلام خبر این قراردادهای تسلیحاتی ،کاریکاتورهایی دربین کاربران شبکه های اجتماعی با این مضمون دست به دست می شود که ترامپ را در حال دوشیدن یک گاو شیرده که آن را به شکل پادشاه عربستان نقاشی کرده اند نشان می داد .
خبرگزاری صدا و سیما

شماره خبر 4431 - 2017/05/28

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com