بدون دیدگاه
2019/06/15 - 14:17

اتفاقات تلخ در هتل آنا؛ معروف لنگان‌لنگان به اتاق رفت

شوک شبانگاهی؛ ستاره های والیبال پرس شدند!

به گزارش خبر راست، در شرایطی که تیم ملی والیبال اولین بازی خانگی خود در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه را با پیروزی ۳ بر صفر مقابل کانادا و حضور پرشور مردم پشت سر گذاشت، ساعاتی بعد از این برد شیرین اتفاقات تلخی اردوی تیم ملی را تحت تاثیر قرار داد. اعضای تیم ملی […]

به گزارش خبر راست، در شرایطی که تیم ملی والیبال اولین بازی خانگی خود در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه را با پیروزی ۳ بر صفر مقابل کانادا و حضور پرشور مردم پشت سر گذاشت، ساعاتی بعد از این برد شیرین اتفاقات تلخی اردوی تیم ملی را تحت تاثیر قرار داد.

اعضای تیم ملی بعد از این مسابقه با یک دستگاه اتوبوس از سالن غدیر راهی هتل آنا ارومیه شدند. وقتی بازیکنان و مربیان جلوی در هتل رسیدند، جمعیت قابل توجهی را پیش روی خود دیدند. بعد از چند دقیقه معطلی بازیکنان با دردسرهای عجیبی توانستند وارد هتل شوند؛ اتفاقی که مصدومیت تعدادی از بازیکنان تیم ملی را در پی داشته است!

در همین راستا با امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال همکلام شدیم. او در این باره توضیح داد و گفت: متاسفانه ازدحام جمعیت جلوی در هتل باعث مصدومیت تعدادی از بازیکنان شد. سعید معروف از ناحیه پا، مجرد از ناحیه دست، فرهاد قائمی از ناحیه چشم و مرتضی شریفی از ناحیه زانو به خاطر فشار جمعیت آسیب دیدند! آنها زیر نظر پزشک تیم در حال مداوا هستند و امیدوارم آسیب دیدگی شان جدی نباشد. من دقایقی قبل معروف را دیدم که داشت لنگان لنگان به سمت اتاقش می رفت!

وی افزود: ما از قبل می دانستیم که به خاطر علاقه زیادی که در ارومیه به والیبال وجود دارد، ممکن است چنین اتفاقاتی بیفتد. به همین خاطر گفته بودیم که باید تمهیداتی اندیشیده شود تا بازیکنان بدون استرس و راحت رفت و آمد داشته باشند. وقتی امشب به هتل رسیدیم، نه تنها جلوی در، بلکه در لابی هم پر از افراد متفرقه بود. این شور و شوق مردم و علاقه آنها به والیبال برای ما خوشایند است، اما نیاز به برنامه ریزی درست مسئولان دارد تا چنین اتفاقاتی نیفتد.

سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه گفت: شاید بدون اغراق می توانم بگویم جلوی در هتل ما ۲، ۳ هزار نفر از هواداران بودند و برای کنترل آنها فقط ۴، ۵ مامور نیروی انتظامی حضور داشتند. من در ابتدا اجازه ندادم بازیکنان پیاده شوند، اما ماموران گفتند تونل باز کردیم و نگران نباشید. متاسفانه بازیکنان بین این جمعیت پرتعداد پرس شدند. تیم ملی کانادا هم بعد از ما به هتل رسید و امیدوارم برای آنها چنین اتفاقاتی نیفتاده باشد چون یک نمره منفی بزرگ در کارنامه میزبانی ما خواهد بود.

خوش خبر در پایان افزود: بازهم تاکید می کنم مردم علاقه مند و پرشور تقصیری ندارند. مقصر برگزار کنندگان مسابقات هستند که نمی توانند شرایط خوبی را فراهم کنند. امروز هم اگر این تماشاگران پرشور در سالن نبودند، قطعا نمی توانستیم با اقتدار از سد کانادا عبور کنیم. آنها سنگ تمام گذاشتند، اما امیدوارم مسئولان هم کمی حواسشان باشد و مثل هواداران برخورد نکنند. امروز شاید ماموران بیشتر از همه مشغول فیلمبرداری و عکسبرداری بودند!


شماره خبر 44056 - 2019/06/15
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com