بدون دیدگاه
2017/03/26 - 12:11

فرماندار رشت خبرداد

تعداد نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت به ۲۴۴ نفر رسید

فرماندار شهرستان رشت گفت: تا پایان روز ششم در مجموع ۱۹۱۲ نفر از داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان رشت ثبت نام نموده اند. به گزارش خبرراست: سیروس شفقی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت آمار ششمین روز ثبت نام داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان رشت را […]

فرماندار شهرستان رشت گفت: تا پایان روز ششم در مجموع ۱۹۱۲ نفر از داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان رشت ثبت نام نموده اند.

به گزارش خبرراست: سیروس شفقی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت آمار ششمین روز ثبت نام داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان رشت را ۶۰۶نفر اعلام نمود که در حوزهای شهری تابعه ۱۲۹نفر و در حوزهای روستایی بخش های تابعه شهرستان رشت ۴۷۷نفر می باشند.
وی افزود: از زمان آغاز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان رشت تا پایان امروز در مجموع ۱۹۱۲۲نفر ثبت نام نموده که ۳۶۴نفر مربوط به حوزه های شهری تابعه و ۱۵۴۸نفر نیز برای حوزه های روستایی بخش های تابعه شهرستان رشت می باشند.
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت آمار داوطلبین ثبت نامی شهر رشت را در روز ششم ۹۴نفر اعلام کرد که از این تعداد ۷۸نفرمرد و ۱۶۶نفر نیز از بانوان بوده و اضافه کرد: در مجموع تا کنون ۲۴۴نفر داوطلب برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت ثبت نام نمودند که ۲۰۸نفر مرد و ۳۶نفر از بانوان می باشند.


شماره خبر 438 - 2017/03/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com