بدون دیدگاه
2019/05/09 - 10:31

اعلام آخرین مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب

پایان یک معافیت سربازی با پایان تابستان

پایان اسفند امسال، آخرین مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب است. به گزارش خبر راست، معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی گیلان گفت: افرادی که تا پایان فروردین۹۸ مدارک مربوط به معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را تکمیل کرده اند، تا پایان امسال فرصت دارند مبلغ جریمه را به صورت نقدی و یا اقساط واریز کنند. سرهنگ عابدین […]

پایان اسفند امسال، آخرین مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب است.

به گزارش خبر راست، معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی گیلان گفت: افرادی که تا پایان فروردین۹۸ مدارک مربوط به معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را تکمیل کرده اند، تا پایان امسال فرصت دارند مبلغ جریمه را به صورت نقدی و یا اقساط واریز کنند.
سرهنگ عابدین تقی‌پور با اشاره به حذف قانون جریمه مشمولان غایب در سال۹۸ افزود: قانون جریمه مشمولان غایب برای تعیین تکلیف مشمولان دارای بیش از ۸ سال غیبت سربازی، از سال۹۴ تا پایان سال۹۷ اجرایی شد و به دلیل تامین نیروی انسانی سرباز نیرو‌های مسلح در سال جاری این طرح حذف شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰هزار نفر از ثبت نام کنندگان قانون جریمه مشمولان غایب مبلغ جریمه را پرداخت نکرده اند تاکید کرد: افرادی که تا پایان فروردین۹۸ مدارک مربوط به معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را تکمیل کرده اند، فقط تا پایان امسال فرصت دارند مبلغ جریمه را به صورت نقدی و یا اقساط واریز کنند.
معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان در پایان افزود: مشمولان غایب باید وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند، در غیر این صورت با محرومیت‌های اجتماعی بیشتری مواجه خواهند شد.

شماره خبر 43024 - 2019/05/09
برچسب‌ها:,
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com