بدون دیدگاه
2019/03/17 - 10:44

اعمال محدودیت های ترافیکی در ۲ جاده اصلی گیلان

اعمال محدودیت های ترافیکی در 2 جاده اصلی گیلان

محدودیت ترافیکی در جاده رشت – قزوین و آستارا – اردبیل در تعطیلات نوروزی اعمال می شود. به گزارش خبر راست، رئیس پلیس راه استان امروز از اعمال محدودیت ترافیکی در ۲ جاده اصلی و ورودی و خروجی گیلان خبرداد و افزود : تردد وسایل باربری سنگین به غیر از حاملان مواد فاسد شدنی و […]

محدودیت ترافیکی در جاده رشت – قزوین و آستارا – اردبیل در تعطیلات نوروزی اعمال می شود.

به گزارش خبر راست، رئیس پلیس راه استان امروز از اعمال محدودیت ترافیکی در ۲ جاده اصلی و ورودی و خروجی گیلان خبرداد و افزود : تردد وسایل باربری سنگین به غیر از حاملان مواد فاسد شدنی و سوختی از ساعت ۷ تا ۲۴ ، بیست و هشتم و بیست و نهم اسفند و همچنین ۹ ، ۱۵ و ۱۶ فروردین ممنوع است.
سرهنگ حسین محمدپور از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده آستارا – اردبیل خبرداد و افزود : تردد تریلر و کامیون ها به غیر از حاملان مواد فاسد شدنی و سوختی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ بیست و هشتم اسفند و ۱۱ فروردین و از ساعت ۷ تا ۲۴ بیست و نهم اسفند ، ۴ ، ۹ ، ۱۵ و ۱۶ فروردین در این جاده ممنوع است.
وی تصریح کرد : در روزهای اجرای طرح نوروزی پلیس راه ، تردد موتورسیکلت در آزاد راه ها و بزرگ راه ها ممنوع است.
رئیس پلیس راه گیلان اعلام کرد : تردد انواع تریلر و کامیونت در ۱۳ فروردین در همه جاده های برون شهری کشور ممنوع است.
سرهنگ حسین محمدپور خاطرنشان کرد : حمل و نقل محموله های ترافیکی که از قبل پروانه عبور دارد در همه راه های اصلی برون شهری از ساعت ۷ صبح، شنبه ۲۵ اسفند تا ۷ صبح ۵ فروردین و از ساعت ۷ صبح پنجشنبه ۸ فروردین تا ۷ صبح یکشنبه ۱۸ فروردین ممنوع است.
وی تصریح کرد : در تاریخ ۵ ،۶ و ۷ فروردین فقط برای محموله های ترافیکی دارای ضرورت ملی بر اساس تشخیص مراجع صادر کننده مجوز حمل صادر می شود.
رئیس پلیس راه گیلان گفت : صدور مجوز عبور برای خودروهای ترافیکی از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین ممنوع است.
سرهنگ حسین محمدپور اعلام کرد : ورود و تردد خودروهای ترانزیت مواد سوختی در شهرها از ساعت ۷ صبح شنبه ۲۵ اسفند تا ساعت ۷ صبح دوشنبه ۵ فروردین و همچنین از ساعت ۷ صبح پنجشنبه ۸ فروردین تا ۷ صبح ۱۸ فروردین ممنوع است ضمن اینکه این خودروها در تعطیلات نوروزی فقط در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در ساعت شب ملزم به توقف در محل ایمن بین راهی هستند.
وی در پایان اعلام کرد : علاوه بر این در مواقع پیش بینی نشده در صورت نیاز برای کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه بصورت مقطعی و منطقه ای محدویت ترافیکی اتخاذ خواهد شد.


شماره خبر 41977 - 2019/03/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com