بدون دیدگاه
2017/05/18 - 15:16

رئیس پلیس راه استان؛

خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی پراید ۵ کشته بر جای گذاشت

سقوط خودروی پراید :ساعت 4 بامداد امروز یک دستگاه سواری پراید در مسیر سنگر به کوچصفهان در حال تردد بود از مسیر منحرف و به درون رودخانه حاشیه جاده سقوط کرد.

رئیس پلیس راه استان گفت:۵ نفر از سرنشینان خودروی پراید قربانی خستگی و خواب آلودگی راننده شدند. به گزارش خبر راست، سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در ساعت ۴ بامداد امروز یک دستگاه سواری پراید که در مسیر سنگر به کوچصفهان در حال تردد بود از مسیر […]

رئیس پلیس راه استان گفت:۵ نفر از سرنشینان خودروی پراید قربانی خستگی و خواب آلودگی راننده شدند.

به گزارش خبر راست، سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در ساعت ۴ بامداد امروز یک دستگاه سواری پراید که در مسیر سنگر به کوچصفهان در حال تردد بود از مسیر منحرف و به درون رودخانه حاشیه جاده سقوط کرد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه ۵ سرنشین خودرو بعلت خفگی جان خود را از دست دادند، افزود: دو مرد و دو زن به همراه یک کودک قربانی این حادثه شدند.

رئیس پلیس راه استان علت اصل این حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده پراید عنوان کرد و از  رانندگان خواست   در زمان خواب آلودگی از رانندگی اجتناب کنند تا شاهد اینگونه حوادث دردناکی نباشیم.


شماره خبر 3935 - 2017/05/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com