بدون دیدگاه
2017/05/17 - 11:33

استاندار گیلان؛

خدمات دولت متعلق به نظام است/ با تخریب عملکرد دولت در ذهن مردم امید را حذف نکنیم

استاندار گیلان گفت: خدمات دولت متعلق به نظام است، نباید غیر واقع سخن بگوییم و با تخریب عملکرد دولت در ذهن مردم امید را حذف کنیم.

استاندار گیلان گفت: خدمات دولت متعلق به نظام است، نباید غیر واقع سخن بگوییم و با تخریب عملکرد دولت در ذهن مردم امید را حذف کنیم. به گزارش خبر راست، محمدعلی‌نجفی در نشست مشترک ستادتنظیم بازار و کمیسیون تعزیرات استان با اشاره به اهمیت این جلسه به واسطه‌ قرار گرفتن در آستانه فرا رسیدن ماه […]

استاندار گیلان گفت: خدمات دولت متعلق به نظام است، نباید غیر واقع سخن بگوییم و با تخریب عملکرد دولت در ذهن مردم امید را حذف کنیم.

به گزارش خبر راست، محمدعلی‌نجفی در نشست مشترک ستادتنظیم بازار و کمیسیون تعزیرات استان با اشاره به اهمیت این جلسه به واسطه‌ قرار گرفتن در آستانه فرا رسیدن ماه پرفضیلت رمضان، اظهار کرد: درصدد هستیم همچون سال‌های گذشته به گونه‌ای عمل کنیم تا مردم برای تهیه نیازمندی‌های این ماه دچار مشکل نشوند.

استاندار گیلان با بیان اینکه بر روی نحوه توزیع برنج حساس هستیم، خاطرنشان کرد: همواره سعی داریم امور این حوزه به نحوی مدیریت شود تا مصالح کشاورزان و مصرف کنندگان توامان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: درخصوص برنج با توجه به وجود اراضی حاصلخیز و ترویج ارقام جدید، خودکفایی دور از دسترس نیست گرچه به کیفیت ارقام مورد کشت در گیلان توجه خواهیم داشت.

نجفی با بیان اینکه برخی از زمانی دفاع می‌کنند که جزو. بزرگترین وارد کننده‌های گندم بودیم، افزود: یادمان نرفته زمانی به اندازه ۳ الی ۴ روز بیشتر ذخیره گندم در سیلوهای استان نداشتیم اما در حال حاضر گندم ذخیره شده در استان به اندازه نیاز یک دوره چند ماهه در سیلوها موجود است.

وی تصریح کرد: البته درخصوص نحوه عملکرد دولت در استان‌ها هر کس می‌تواند نظر خود را بدهد اما آنچه دارای اهمیت است، قضاوت مردم خواهد بود.

نجفی به تلاش مجموعه مدیریتی استان برای کنترل وضعیت قیمت اقلام مختلف که مورد مصرف آن در ایام مبارک ماه رمضان بیشتر است اشاره کرد و گفت: آرامش حاکم بر بازار استان در سالهای اخیر کم نظیر است و بسیاری از اقلام با ثبات قیمت مواجه است.

 وی افزود: پیش از این آغاز به کار این دولت شاهد بودیم بعضاً قیمت مرغ به بیش از هشت هزار تومان می‌رسید اما امروز می توان آنرا با مبلغی کمتر از ۷ هزار تومان نیز تهیه کرد و این وضعیت مشابه درخصوص بسیاری از اقلام دیگر مصرفی این ماه مبارک نیز مشاهده می‌شود و انشاء ا… در طول ماه مبارک رمضان شرایط را حفظ خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون تعزیرات استان گیلان شرایط افزایش قیمت، سهولت دسترسی و کیفیت اقلام مصرفی و عمومی را مطلوب ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه امروز در شرایط خوبی هستیم، خواستار افزایش نظارت بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی و سایر سازمان‌های ذیربط در بازار شد.

استاندار گیلان به برخی ناملایمات و بداخلاقی‌ها که علیه دولت صورت می‌گیرد اشاره کرد و با بیان اینکه بیشترین بی‌مهری‌ها را نسبت به این دولت شاهد هستیم، خاطرنشان کرد: در هیچ دولتی چنین آرامشی در کشور احساس نشد و امروز به برکت وجود نظام مقدس اسلامی شاهد خدمات دولت که البته متعلق به نظام است، هستیم و نباید غیر واقع سخن بگوییم و با تخریب عملکرد دولت در ذهن مردم امید را حذف کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از خدمات ارزشمند دولت طرح تحول سلامت است  افزود: در آستانه انتخابات  بعضاً صداوسیما  نیز با شکل دهی برنامه‌های ساختگی بذر ناامیدی و یأس به مردم  می پاشد که عمل ناپسندی است در حالیکه یکی از خدمات ارزشمند دولت طرح تحول سلامت است در این روزها در برنامه هایشان این دستاوردها را زیرسوال می برند.

نماینده عالی دولت در گیلان به برخی عملکرد های مثبت دولت در گیلان اشاره کرد و گفت: ما امروز شرایط را تغییر دادیم و می‌بایست در کار هم و با کمک یکدیگر با هجمه‌های شدید جامعه جهانی بر علیه سیاست‌های کلان کشورمان مقابله کنیم و کشور را به سمت پیشرفت و تعالی سوق دهیم.

ایلنا


شماره خبر 3880 - 2017/05/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com