بدون دیدگاه
2017/05/17 - 9:59

رئیس ستاد انتخابات گیلان؛

تعداد گیلانیان واجد شرایط رای؟! | تعداد رای اولی‌ها هم مشخص شد

رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: یک میلیون و ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه استان گیلان هستند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: یک میلیون و ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه استان گیلان هستند. به گزارش خبر راست،  محمد احمدی پور گفت :یک میلیون ۸۸۹هزار و ۶۵۵ نفر در  گیلان واجد شرایط رای دادن در انتخابات روزجمعه هستند. وی افزود: چهل و یک هزار و۶۶ نفر […]

رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: یک میلیون و ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه استان گیلان هستند.

به گزارش خبر راست،  محمد احمدی پور گفت :یک میلیون ۸۸۹هزار و ۶۵۵ نفر در  گیلان واجد شرایط رای دادن در انتخابات روزجمعه هستند.

وی افزود: چهل و یک هزار و۶۶ نفر از این تعداد رای اولی هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه امروز شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات فراهم است، اعلام کرد: یک بخش از روند برگزاری انتخابات، فراهم نمودن امکانات و لوازم آن است که حداقل ۳ماه زمان می برد و بخش دیگر آن ایجاد بستر و شرایط برای حضور داوطلبان جهت معرفی  خود به مردم و ایجاد فضای مطلوب برای انتخاب نامزدها از سوی مردم است.

احمدی پور ، خاطرنشان کرد: در استان گیلان همانند سایر استان های کشور شور و نشاط  خوبی برای شرکت در انتخابات برقرار است.

وی به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات اشاره و تصریح کرد: شرکت پرشور در انتخابات از مصادیق و نشانه های قدرت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا است.

احمدی پور حضور مردم در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان تاثیر مستقیم مردم در اداره حکومت قلمداد کرد و آن را حامل ۲ پیام به این عنوان دانست که اولا ما می خواهیم در تعیین سرنوشت خود اثربخش باشیم و ثانیا می خواهیم در آینده در تصمیم گیری های آن ها نقش آفرینی کنیم.


شماره خبر 3851 - 2017/05/17

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com