بدون دیدگاه
2018/12/07 - 19:39

یک دستور قضایی زیبا

صدور حکم حيوان آزار در کوچصفهان

خبر راست/ اواخر سال گذشته، یک حکم قضایی و کار خوب حجت الاسلام والمسلمین صادقی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در رسانه ها بازتاب گسترده و مثبتی داشت و کماکان نیز مورد تمجید و تشویق قرار دارد و آن حکم ، پلمب عوارضی قزوین- زنجان و ممنوعیت اخذ عوارض از مردم به جهت رشد ۲۴ درصدی […]

خبر راست/ اواخر سال گذشته، یک حکم قضایی و کار خوب حجت الاسلام والمسلمین صادقی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در رسانه ها بازتاب گسترده و مثبتی داشت و کماکان نیز مورد تمجید و تشویق قرار دارد و آن حکم ، پلمب عوارضی قزوین- زنجان و ممنوعیت اخذ عوارض از مردم به جهت رشد ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در محور قزوین- زنجان بوده که طبق نظر کارشناسی حدود ۹۰ درصد عامل این تلفات متوجه مشکلات زیر ساختی جاده و عدم توجه به مرمت و بهسازی مسیر از سوی شرکت متولی این آزادراه بوده است.

ضمن تقدیر و تشکر مجدد از این شجاعت و بینش باز دادستان قزوین ،خبر خوشی از صدور یک حکم قضایی بدل از حبس و مجازات توسط یکی از شعبات دادگاه انقلاب شهر عزیزمان رشت حکایت دارد.

داستان چنین بوده که دختری هنرمند (نقاش) دچار غفلت و اشتباه شده و تحت تبلیغات سوء رسانه های خارجی و ضد ایرانی ، حجاب را بنحوی زیرسوال می برد .

که منجر به دستگیری و تشکیل پرونده در دادسرا و دادگاه می شود. ولی شیرینی و قشنگی موضوع اینجاست که قاضی محترم دادگاه با وجود اینکه می توانسته او را به زندان محکوم کند با نگاه ارشادی و مشورتی با دختر هنرمند ، در نهایت دستور می دهد دختر هنرمند با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شهرداری رشت ، بر روی دیوار شهرداری واقع در خیابان سعدی رشت ، یک نقاشی زیبا پیرامون حجاب ترسیم کند. که مقدمات این عمل انجام شده و در دست اقدام می باشد.

ضمن تشکر بسیار از این نوع نگاه و قضاوت زیبا و خداپسندانه دادگاه محترم رشت ، امیدواریم بعضی فکرهای بسته و خودبین ، مانعی برای این نوع اقدامات مردم پسند و الهی ایجاد نکنند.

ضمنا متعاقبا خبر و تصاویر این نقاشی را به نظر شهروندان عزیز خواهیم رساند.


شماره خبر 38166 - 2018/12/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com