بدون دیدگاه
2018/12/05 - 10:14

در پنجاه و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا؛

تاکید حاجی پور بر رعایت شئونات اسلامی در اجرای برنامه های روز رشت

اسماعیل حاجی پور در بخشی از سخنان خود در شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به لباس پاکبانی محمدحسن علیپور ضمن تحسین

به گزارش خبر راست، اسماعیل حاجی پور در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا اظهار داشت: یا برنامه برای روز رشت برگزار نکنید و یا درست اجرا کنید. شان مردم بالاتر از این است که سال به سال برنامه ها ضعیف تر از سال قبل باشد. اگر برنامه خوب نباشد، بنده شرکت نمی کنم. عضو شورا افزود: […]

به گزارش خبر راست، اسماعیل حاجی پور در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا اظهار داشت: یا برنامه برای روز رشت برگزار نکنید و یا درست اجرا کنید. شان مردم بالاتر از این است که سال به سال برنامه ها ضعیف تر از سال قبل باشد. اگر برنامه خوب نباشد، بنده شرکت نمی کنم.
عضو شورا افزود: نمی خواهیم اتفاقی خارج از شئونات دینی رخ دهد ولی شادی مردم را نباید تلخ تر از زهر کنید.
اسماعیل حاجی پور بیان داشت: وقتی ۳ جوان بیگناه را که در پیاده راه موسیقی می نوازند، برخورد نادرست می کنند، پس باید به نحوی برنامه ریزی شود، که شائبه رخ ندهد.
وی بر بکارگیری از توان دیگر دستگاه ها تاکید نمود و افزود: همه دستگاه ها از شهرداری انتظار دارند اما هیچ مسئولی به داد شهرداری ورشکسته نمی رسد.
عضو شورا ادامه داد: برنامه های پیشنهادی را به فرمانداری اعلام نمایید تا تبعاتی ایجاد نگردد.
حاجی پور خاطر نشان کرد: هزینه ها ی برنامه ها را هم باید لحاظ نمایید چون هنوز هنرمندان دستمزد اجراهای قبلی خود را دریافت نکرده اند.

شماره خبر 38055 - 2018/12/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com