۱ دیدگاه
2017/03/25 - 18:42

حامد عبدالهی:با مردم بزرگ شدم و با مردم پیمان بستم و بر عهد خود استوارم.

حامد عبدالهی شهردار سابق منطقه ۵ و مشاور شهردار رشت با حضور در فرمانداری رسما در انتخابات شورای اسلامی شهر رشت اعلام کاندیداتوری کرد

حامد عبدالهی شهردار سابق منطقه ۵ و مشاور شهردار رشت با حضور در فرمانداری رسما در انتخابات شورای اسلامی شهر رشت اعلام کاندیداتوری کرد. اختصاصی خبرراست:  حامد عبدالهی فرزند شهید علی عبدالهی ظهر امروز پنجم فروردین با حضور در مزار شهدای رشت به همراه جمعی از خانواده های شهدا با نثار گل به شهیدان جنگ […]

حامد عبدالهی شهردار سابق منطقه ۵ و مشاور شهردار رشت با حضور در فرمانداری رسما در انتخابات شورای اسلامی شهر رشت اعلام کاندیداتوری کرد.

اختصاصی خبرراست:  حامد عبدالهی فرزند شهید علی عبدالهی ظهر امروز پنجم فروردین با حضور در مزار شهدای رشت به همراه جمعی از خانواده های شهدا با نثار گل به شهیدان جنگ تحمیلی و مدافع حرم بر مزار پدرش حاضر شد و با قرایت فاتحه و کسب اجازه از او در فرمانداری رشت حاضر شد و رسما وارد کارزار انتخاباتی گردید.او پیامی را به شرح زیر منتشر نمود.

در پایان میتوانید تصاویر را مشاهده نمایید.

 

به نام خالق زیبائیها

«هوا مسیح نفس گشت و باد نافه گشای                           درخت سبز شد  و مرغ در خروش آمد»

نسیم دلکش باد نوروزی وزیدن گرفته است و ایرانیان چراغ‌ دل را به قدوم موسم نوروز بر می‌افروزند؛             این فروزش، پیامی نورانی برای همه ملت‌های جهان و خاصه کشور و ملت نوروز نشان ما است؛ که با موهبت رحمانی، فرهنگ و نور یزدانی نوروز؛ جنبش طبیعت و خیزش مهر و دوستی را با یکدیگر به جشن نشسته‌ایم.

به مبارکی و فرخی نوروز خجسته را به ملت بزرگ و مهرگستر ایران به ویژه گیلانیان فرهیخته و شهروندان عزیز کلان‌شهر رشت تبریک و شادباش عرض می‌نمایم. «بخت نوروزیتان همیشه بختیار باد»

گیلان زمین مهد تمدن و فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی با چشم‌اندازه‌های بکر و ناب با مردمان سختکوش و همه‌جوش  همواره در پیوستار و گذارهای پر فراز و فرود تاریخی هوشمندانه، سرافرازانه و آزادانه از تاب‌راها و کوران‌های تاریخی توام با گسست و گسل با نگاه به آسمان و صلابت کوه‌های غرور آفرین البرز با اصالت فرهنگ و هنر تاثیرگذار و پر نفوذش نقش آفرینی کرده است. پیوستکی فضایی به ویژه کانون سیاسی آن یعنی کلان شهر رشت  امروز  با نگین معماری و هنر تلفیق گشته است و خاطرات فرهیختگان، نقش‌آفرینان فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و میراث ارزشمند تاریخی و فرهنگی پر از نوستالوژی‌های زیبا و پر معنا تکرار ناپذیر این شهر را کانون تعلقات فضایی و مکانی و توجهات مردمان این سرزمین قرار داده است.

آری این شهر نه تنها در گذار تاریخی مرکز سیاسی فضا بوده است بلکه کانون فرهنگی، هنری، ادبیات و معماری و…. با  خاطرات عمیق مفاخر و بزرگان و مبارزان خود زنده است. واژه‌ها در وصف عظمت و شکوه تاریخ و فرهنگ این سرزمین خساست نمی‌کنند.

اکنون با استعانت از ذات اقدس الهی و  کسب اجازه از بزرگان این دیار  و با دعای همه همشهریان عزیزم در سال نو گام در راهی می‌گذارم که «گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید…» اما با پشتوانه و دلگرمی شما گرانمایه‌ها « هیچ راهی نیست کان را پایان ….» در عرصه انتخابات شورای اسلامی کلان شهر رشت حاضر شده‌ام و آمده‌ام تا سر نهم و خود را در معرض قضاوت و آزمایش مردم هوشمند رشت قرار دهم.

هر چند« باشد اندر پرده بازی‌های پنهان….) اما امیدم پس از خداوند متعال حمایت و هدایت سرمایه‌های عظیم و پر مهر و محبت مردمانی است که هوشمندانه، صبورانه و متفکرانه رویدادها و رخدادها را رصد می‌نمایند و در واقع ناظران اصلی و پایشگران و پرسشگران حقیقیند. و تصمیم آنان ناب و بی همتاست.

همه ما رنج یکدیگر را می‌دانیم آنچه ما را از شکل دادن آینده باز می‌دارد غیبت فکرها و آرمان‌های بلند نیست. غیبت همت، خواست و غیبت اراده‌هاست. دنیای نامطلوب‌ها با واژه‌های نامناسب شکل می‌گیرد و این ادبیات چه فراوان شده است در کانون خردمندان( شورای اسلامی شهر)  که برای حل کاستی‌ها و مشکلات ریز و درشت شهری دایره‌ واژه‌گان نامطلوب را گسترش داده‌اند و امروز ثمره آن، رواج ادبیات ناسزا‌گویی، بداخلاقی‌ها و گژ اندیشی‌ها و مجادله‌های بیهوده است و حاصل آن کشتی به خشکی راندن. دنیای مطلوب ما پر است از واژه‌گان زیبا و پر معنا «اخلاق، انصاف، پاکی و یک‌دلی  مهر و امید و دوستی عشق».

شورای شهر آوردگاه تخیلات و بارانداز هیجانات نیست که حریم اخلاق و انصاف و پاکی و پاکدلی را به چالش می‌کشند. عبور از غرور و منیت‌ها، طعنه‌‌ها، توهین‌ها و تخریب‌ها و خود حق‌پنداری مطلق و دگر ناحق شماری محض که آفت شوری شهر شده است اوج حرکت و برکت است.

آمده‌ام تا سر نهم برای ارزش‌سازی‌ها و پاسداشت ارزش‌ها و تقویت میراث معنوی و ناملموس، آمده‌ام از مطلق‌نگری فاصله بگیریم، نقدپذیری را مدح کنیم، توانایی در اقناع را با عنصر دانش و بینش  تبین نماییم، توان اجماع‌سازی را با علم و حلم و  مسئولیت پذیری جمعی را از خود آغاز کنیم و نظم و انظباط را سر لوحه هر کار و عمل قرار دهیم. و اتهام‌زنی و غوغاسالاری را برای کسب امتیاز از اندیشه‌ها بزداییم.

آمده‌ام با صدای مردم عزیزم فریاد شویم برای آینده‌ای پر از امید و اعتدال و نگاهی نو در سال نو

 

بر سر آنم که گر دست برآید          دست به کاری زنم که غصه سرآید

حامد عبدالهی

با مردم بزرگ شدم و با مردم پیمان بستم

و بر عهد خود استوارم.


شماره خبر 374 - 2017/03/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com